OLIMPIADA

Jak na razie pierwsze forum wolnej wymiany myśli przy pykaniu fajki. Wszystko o wszystkim

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kashiash
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: kashiash »

...jesli juz to quasi sportowcow ...

nie interesuje mnie na co dokladnie ida te pieniadze. Jesli nie jechalby tam zaden sportowiec to nie pojechalby tez snujacy sie dookola sportowca dzialacz.
a gdyby nie pojechali to by bylo 30 baniek do przodu .. np na dodatkowe bełcikowe lub senioralne! A tak jestesmy 30 baniek do tylu i jeszcze gorycz (a nawet wstyd) z nedznych wynikow.

Nie mniej jednak Twojej siostrze zycze zeby na nastepna olimpiade sie zalapala i wrocila z jakims medalem - wtedy na nia napewno nie bede psioczyc ze mi wstyd.
Kashiash
bkolodz
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: bkolodz »

a ja tam wole, żeby sportowcy mimo słabszych wyników jechali na olimpiade, bo spełnili minimum olimpijskie!!!
Nawe jeśli idzie na to kasa z moich podatków, bo wolę płacić na rozwój sportu i choć próbe wysławienia naszego Kraju, niż na to by o. Rydzyk czy inni ...... jeździli służbowymi limuzynami rządowymi kupowanymi za nasze pieniądze i tankowane za nasze pieniądze!!!

A propos wypalonych sportowców - moim zdaniem, nieważne czy Adam zdobędzie złoto czy też nie, ważne że zrobił więcej dla Polskiego sportu niż wszyscy działacze razem wzięci. I tak samo reszta sportowców - w końcu w sporcie wszsytko się może zdażyć ( patrz Ahonen) i nieraz Ci troszkę słabsi mogą wygrać i przywieźć do kraju medal.
GG : 6423598

Nobody knows what's inside my pipe!!!
bublik
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: bublik »

Mówisz, że skoro ich wyniki plasują się wokół 20 miejsca, to nie warto. Ciekawe... szkoda tylko, że np. 4 lata temu złoto w skokach zdobył ktoś, o kim nigdy wcześniej nie słyszano. Podobnie jak kiedyś w Short-Tracku złoto na MŚ zdobył bodajże Amerykanin albo Kanadyjczyk i to dlatego, że po prostu trzymał się z tyłu za stawką jadących przed nim i akurat oni upadli, on dojechał cały. Więc szansa na medal ZAWSZE jest. A quasi sportowcy to także sportowcy.
Odnomu - bublik, drugomu - dyrka ot bublika.
bkolodz
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: bkolodz »

dokładnie Bubliku!!!
Sport to sport i wszystko się może zdarzyć
GG : 6423598

Nobody knows what's inside my pipe!!!
Korsarz
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Korsarz »

bkolodz pisze:a ja tam wole, żeby sportowcy mimo słabszych wyników jechali na olimpiade, bo spełnili minimum olimpijskie!!!
Nawe jeśli idzie na to kasa z moich podatków, bo wolę płacić na rozwój sportu i choć próbe wysławienia naszego Kraju, niż na to by o. Rydzyk czy inni ...... jeździli służbowymi limuzynami rządowymi kupowanymi za nasze pieniądze i tankowane za nasze pieniądze!!!...
wyjeles mi to z ust ! zgadzam sie z toba calkowicie
bkolodz pisze:A propos wypalonych sportowców - moim zdaniem, nieważne czy Adam zdobędzie złoto czy też nie, ważne że zrobił więcej dla Polskiego sportu niż wszyscy działacze razem wzięci. I tak samo reszta sportowców - w końcu w sporcie wszsytko się może zdażyć ( patrz Ahonen) i nieraz Ci troszkę słabsi mogą wygrać i przywieźć do kraju medal.
tutaj takze popieram i wkorza mnie jak ktos marudzi na temat tego czlowieka (Malysza) chlopak pokazal ze polacy potrafia latac :) i za to mu wielkie dzieki skladam
bublik pisze:Mówisz, że skoro ich wyniki plasują się wokół 20 miejsca, to nie warto. Ciekawe... szkoda tylko, że np. 4 lata temu złoto w skokach zdobył ktoś, o kim nigdy wcześniej nie słyszano. Podobnie jak kiedyś w Short-Tracku złoto na MŚ zdobył bodajże Amerykanin albo Kanadyjczyk i to dlatego, że po prostu trzymał się z tyłu za stawką jadących przed nim i akurat oni upadli, on dojechał cały. Więc szansa na medal ZAWSZE jest. A quasi sportowcy to także sportowcy.
Bublik - zaluje ze twoja sistra nie miala mozliwosci wystapienia na tej olimpiadzie, wielka szkoda ! :( niewazne czy plasuja sie w oklolicach 20 miejsca czy 10... kazdy ma szanse
:pipeman:
Awatar użytkownika
Radesz
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Radesz »

"Liczy się nie wynik, a uczestnictwo" - podobno... PKOl pokazał że jednak odszedł od idei barona Coubertin'a
Znam oblicze polskiego łyżwiarstwa (figurowego) i też co tam sie dzieje woła o pomstę do nieba. Działacze na walnym zebraniu podsumowującym kilka lat "działania" uradzili - konkluzja była: działacze dobrze działają, sędziowie dobrze sędziują, trenerzy dobrze uczą tylko zawodnicy kiepsko się spisują...
Bublik masz moje poparcie... I jak zjawię się na zawodach w Opalu z córką to popalimy sobie coś dobrego na pohybel działaczom.
Pozdrawiam Radesz
Gdybym palił fajkę tak długo jak biegnę maraton, to byłbym MISZCZEM!
Marató Barcelona 2011 - 04:59:31
Poznań Maraton 2011 - 04:47:59
bublik
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: bublik »

Radesz pisze:Bublik masz moje poparcie... I jak zjawię się na zawodach w Opalu z córką to popalimy sobie coś dobrego na pohybel działaczom.
Dzięki i zapraszam :-)
Odnomu - bublik, drugomu - dyrka ot bublika.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kulturalne przy fajce gadanie”