Ciekawe fajki na Allegro

Forum gdzie możemy powiadomić resztę forumowiczów o ciekawych aukcjach w internecie i nie tylko

Moderator: Moderatorzy

Scorpio
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Scorpio »

No to mnie Maćku przestraszyłeś...
Swoją fajkę kupiłem poza aukcją, więc nawet należnym negatywem nie będę mógł się odwdzięczyć. Pozostaje nadzieja że fajka będzie cała :roll:
Uwaga na wódke! Mam po niej kaca i paskudne kobiety w mieszkaniu..
Awatar użytkownika
elvislike
Moderator
Moderator

Post autor: elvislike »

ups... z obawa czekam swojej... niby kulpinski ale to moze pasliednij sort? jak wczesniej kiedys napisalem, ze kulpinskiego zakupie i w ciemno przez internet ( to moja pierwsza fajka zakupiona przez internet ). czy bede musial zreformowac swoje zdanie?
pozdrawiam:-)
we are not what we eat, we are what we don't shit... (hugh romney)
dosiek
Pykacz
Pykacz

Post autor: dosiek »

Mam nadzieje, ze moja bedzie OK. Ale skoro dwie mają braki to moze facet sprzedaje fajki zareklamowane albo z odrzutu.
Obym sie mylił.
KonraDos
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: KonraDos »

Moje fajeczki są OK. Na jednej - tej grubej - są 2 kity, ale małe i właściwie można je pominąć. Druga jest OK. Bez żadnych kitów. Może elvislike miałeś niesamowitego pecha... fatalne są takie sytuacje. Nie zazdroszczę, chociaż przyznaję, że miałem chwilę strachu, jak przeczytałem tego posta. Cena za fajki dała do myślenia.
"Jeśli są wątpliwości, to nie ma wątpliwości."
Scorpio
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Moja właśnie dotarła. Cała i zdrowa. Zero kitu, nawiert idealny no i ten śliczny rysunek wrzośca :D

Obrazek
Awatar użytkownika
elvislike
Moderator
Moderator

Post autor: elvislike »

Może elvislike miałeś niesamowitego pecha... fatalne są takie sytuacje. Nie zazdroszczę, chociaż przyznaję, że miałem chwilę strachu, jak przeczytałem tego posta.
nie no... konrados... napisalem tylko, ze sie boje aby nie miec takiego pecha jak mjp... ja na swoja jeszcze czekam. dzieki za dobre slowo kolego... dzieki. :-)
pozdrawiam:-)
we are not what we eat, we are what we don't shit... (hugh romney)
KonraDos
Fajczarz
Fajczarz

Ups... Faktycznie. Cos mi sie pochrzaniło. Przeczytałem te wątki i nie wiedzieć czemu, zakodowało mi sie w głowie, że to Tobie elvislike trafiły sie pechowe egzemplarze.
Cofam to więc, żeby nie nakręcać pechowej gadki.
dosiek
Pykacz
Pykacz

Post autor: dosiek »

Dotarła i moja, ma troche luzny ustnik ale reszta jest OK.
bkolodz
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: bkolodz »

Scorpio, naprawdę udany zakup Ci się udał, nie dość że nie jest prekarbonizowana to do tego piękny erzosiec, a ja nie ma kitu to wogóle ślicznie :)
GG : 6423598

Nobody knows what's inside my pipe!!!
Scorpio
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Fakt. Po tym co przytrafiło się mjp długo nie mogłem dać wiary w to co widzę po rozpakowaniu przesyłki ;)

MJP - prośba wielka.Daj znać jak sprzedawca załatwił Twoją reklamację. Będzie wiadomo czy następnym razem można mu zawierzyć, czy omijać jego aukcje z daleka.
Awatar użytkownika
Pięknoręki
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Pięknoręki »

Głupiec uczy się na własnych błędach, mędrzec na cudzych...
Awatar użytkownika
dr Wicik
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: dr Wicik »

Odpowiem że warto, dzis kupiłem fajkę oznaczoną na aukcji jako 3 (kolega nr 2), z tym że pojechaliśmy do trafikii która te fajki wystawia na allergo ( trfika w C. H Mximus w Nadarzynie) troche wybieraliśmy i mamy perfekcyjnie nawiercone. Troche poprzebieraliśmy ale było z czego, oczywiście jak kupujesz przez allegro istnieje ryzyko ale mozna pomailowac ze sprzedajacym.
KonraDos
Fajczarz
Fajczarz

Czy one czasem nie są lakierowane?? Matowość wydaje się sztuczna. Wyglądają bardzo podobnie (ich matowość właśnie) do fajek Savinelli sprzedawanych w Trafika Polska. Ja tam kupiłem dwie i zwróciłem, bo pomijając karykaturalne gabaryty (wielkie i niezgrabne w przeciwieństwie do polskich), to były jeszcze lakierowane. Takim co prawda sprytnym matowym lakierkiem, co to niby go tam nie ma, ale w jednym miejscu była taka łatka (po pęcherzyku chyba) i stąd wiem, że lakierowane. Nie ma to jak polskie woskowane fajeczki od R. Kulpińskiego! (choć trochę ostatnio na niego pomarudziłem).
Lakierowana:
http://trafikapolska.pl/trafika/images/ ... _320-2.JPG
Woskowana:
http://photos.allegro.pl/photos/orygina ... 2/82944288
Awatar użytkownika
mjp
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: mjp »

Scorpio pisze:Fakt. Po tym co przytrafiło się mjp długo nie mogłem dać wiary w to co widzę po rozpakowaniu przesyłki ;)

MJP - prośba wielka.Daj znać jak sprzedawca załatwił Twoją reklamację. Będzie wiadomo czy następnym razem można mu zawierzyć, czy omijać jego aukcje z daleka.
Po wymianie listów ze sprzedającym ustaliłem, że odsyłam pękniętą fajkę, a on oddaje pieniądze. Na temat tego kto pokrywa koszty wysyłki milczy. Zobaczymy jak to się dalej rozwinie. Fajkę odeślę w tym tygodniu.
Pozdrawiam
Maciek
-----------
Szukam spokojnego miejsca do palenia fajki
GG: 12204
bkolodz
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: bkolodz »

A to Ci znalazłem prawdziwy RARYTAS dla koneserów http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=84639814
coś pięknego. Może się skuszę bo cena przystępna:)

A tak między Bogiem i prawdą to czy ludziom czasem niewstyd taki badziew wystawiać???
GG : 6423598

Nobody knows what's inside my pipe!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aukcje”