Superpromocja

Forum gdzie możemy powiadomić resztę forumowiczów o ciekawych aukcjach w internecie i nie tylko

Moderator: Moderatorzy

Dziku

Post autor: Dziku » 05 listopada 2005, 20:44 - sob

Pierwsz± opisan± w tym temacie "superpromocj±" był zestaw fajkowy "Tilbury"
Dziku pisze:(...)Zestaw Fajkowy Tilbury
Rzecz kosztuje 69 zł i składa się z:
:arrow: Dwóch saszetek pysznego, suchego "Tilbury" (full aroma i chyba wi¶niowy)
:arrow: 10 filtrów węglowych "Adwenture"
:arrow: kilkunastu wyciorów
:arrow: fajki. Wrzo¶cowej. Nie podobała mi się - wygl±dała moim zdaniem nieproporcjonalnie. Bent o stosunkowo małej główce, ale "rozdętym" ustniku (gdzie¶ się ten filtr węglowy musi zmie¶cić)
Niezbędnika chyba nie było.
Cało¶ć w tekturowym pudełku ze stosownymi napisami po polsku Sygnowana przez firmę pana Alojzego P.(...)
I dzi¶ taki wła¶nie zestaw ujrzałem na Allegro
Od tego widzianego przeze mnie w trafice różni się brakiem dwóch "pysznych inaczej" tytoni widniej±cych na pudełku.
Może kto¶ wypalił...

Pomimo poprawienia zestawu o brak tytoni - i tak nie polecam. Kiepska była ta fajka. I lakierowana.
Voit
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Voit » 06 listopada 2005, 00:18 - ndz

W kiosku z tanimi papierosami i kiepskimi tytoniami na gdańskiej Zaspie taki zestaw kosztuje 50 pln...
Fajka jest, jak pisał Dziku, nieciekawa i lakierowana...
Natomiast nie wiem jakie jest przeznaczenie tajemniczego wytłoczenia w kartoniku z zestawikiem...
Czyżby kryły się tam dwie paczki tytoniu od p. Alojzego?
W poniedzialek sprawdzę, je¶li kto¶ ciekawy... :lol:
...navigare necesse est, vivere non est necesse...
Dziku

Post autor: Dziku » 06 listopada 2005, 08:42 - ndz

Voit pisze:(...)Natomiast nie wiem jakie jest przeznaczenie tajemniczego wytłoczenia w kartoniku z zestawikiem...
Czyżby kryły się tam dwie paczki tytoniu od p. Alojzego?(...)
Dokładnie tak. W zestawie, który widziałem w Łodzi były tam dwie paczki przesuszonego, chrzęszcz±cego przez folię Tilbury...
Dziku

Post autor: Dziku » 08 listopada 2005, 17:49 - wt

Fajka z drewna"akacjowego" :roll:
Ale nie to mnie w tej ofercie rozwaliło. Nawet ta wysoka cena mnie nie dobiła - ale fakt, że przedmiotem oferty jest również kilka wyciorów noszšcych ewidentne ?lady użycia :shock:
Jak pomy?lę ile ja tego "dobra" wyrzucam... A przecież można "regenerować" i sprzedawać na Allegro :wink:
Piorun
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Piorun » 08 listopada 2005, 18:33 - wt

Pomysł super :D
Wyciory regenerowane, po użyciu wietrzone, aromatyzowane wspaniałš perfumš kondensatu tytonoiwego, drogo sprzedam :twisted:
W ramach super promocji dorzucę regenerowany ręcznik papierowy po wycieraniu kołeczka i chusteczki higieniczne po tabace :twisted:

Z drugiej strony, ciekawe czy znajdzie się jeleń który kupi tš "akacjówkę" :roll:
Jakub
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Jakub » 09 listopada 2005, 16:44 - śr

Dziku pisze: Fajka z drewna"akacjowego"
100 zł za używane wyciory, kawałek blaszki, kilka filtrów i kiepskš gruszkę???????
Młaha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha :P ...
Voit
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Voit » 11 listopada 2005, 00:00 - pt

Piorun pisze: (...)
ciekawe czy znajdzie się jeleń który kupi tš "akacjówkę" :roll:
Nie sšdzę...
Ta fajka robi już kolejnš rundę na Allegro.
Chyba dzięki wyciorom.
Awatar użytkownika
Bart
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Bart » 11 listopada 2005, 00:02 - pt

Taaa, wyciory sš zdecydowanie najciekawsze z całego zestawu. Co też ludziom do głowy może przyj?ć... :lol:
Jakub
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Jakub » 13 listopada 2005, 16:08 - ndz

Tym razem w promocji "Zestaw młodego hydraulika", czyli zrób sobie fajkę z rurek i ?rubek :shock:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=71537188
Dziku

Post autor: Dziku » 02 grudnia 2005, 22:13 - pt

Na Allegro pojawił się jeden z kultowych tytoni palących gardło za tzw "komuny" - Bosman
Był to zarazem najłatwiej dostępny tytoń w mojej okolicy. Nie palony pachniał nawet nieźle. Gorzej było po zapaleniu... Mieszałem go z Amphorą.
Cóż - bywał jeszcze "Neptun" ale ten to już tak drapał w gardle, że nie szło go palić.
Pomimo pewnego sentymentu - absolutnie nie kupię...
Dziku

Post autor: Dziku » 04 grudnia 2005, 09:30 - ndz

Troszkę droga ta fajka
Do tego absolutnie mi się nie podoba. Z wyglądu - to tak jakby miało się pykać w jakieś plastikowej osłonie przegubu z samochodu... Ale może to nowy "supersystem" :wink: Ta główka z wręgami....
Jakub
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Jakub » 04 grudnia 2005, 09:41 - ndz

Moim zdaniem fajka dla snobów, nawet nie do palenia, a do postawienia w widocznym miejscu. Swojego czasu zamieściłem gdzieś w dziale Fajki link do całej serii Porsche Design. Jak na mój gust zbyt nowatorskie (i zbyt drogie) fajeczki :) O ile się nie mylę, producentem jest chyba holenderski Big-Ben?
Voit
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Voit » 04 grudnia 2005, 12:40 - ndz

Nieźle rozbawiły mnie te wręgi na głowce zapewniające chłodne palenie.
Chyba chodzi o chłodny żar... :lol: :lol: :lol:
Mam wrażenie że najcenniejszy w tej fajce jest napis Porsche.
Nie podoba mi się ani fajka, ani napis, ani cena.
Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Łukasz Omasta » 05 grudnia 2005, 11:40 - pn

Zgadzam się, że fajka niezbyt ładna. Z naturalnym usłojeniem też mi się nie podoba. Ale Voit.. Napis jest cudowny. W końcu Porshe 911 to mimo wszystko samochód legenda.
Awatar użytkownika
cision
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: cision » 07 grudnia 2005, 10:52 - śr

Cóż. Ten model mnie też się nie podoba, ale bilard w identycznym wykonaniu uważam za całkiem ładny i nie dlatego, że ma napis Porshe, poprostu podoba mi się i tyle. Natomiast cena jest dla mnie obecnie nie do przełknięcia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aukcje”