Puchar œwiata Drużyn Fajkowych - Poznań 2005 i klub F

Forum gdzie możemy powiadomić resztę forumowiczów o ciekawych aukcjach w internecie i nie tylko

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Puchar ¦wiata Drużyn Fajkowych - Poznań 2005 i klub FMS

Post autor: Łukasz Omasta » 05 lipca 2005, 14:41 - wt

O tym, że Puchar będzie wszyscy pewnie wiedz± więc rozwodzić się nie będę. Wszystko można znaleĽć na stronie Rady.
W jednym z tematów problem był już poruszany ale postanowiłem otworzyć nowy w±tek gdyż będzie łatwiej.
Prezydent Łódzkiego Klubu Smakoszy Fajki Tomek Stefaniak, który na dniach do nas doł±czy, zasugerował mi zgłoszenie forum do Rady. Sprawa nie wi±zała by się z ŻADNYMI kosztami i wysiłkiem ze strony nas forumowiczów jedynie mnie jako admina i wtedy prezydenta klubu.
Taka sytuacja miałaby tak± zaletę, że każdy chętny mógłby brać w zawodach udział, również klubowych, dumnie podpisuj±c się jako FMS-owicz :D.

W ten sposób też, fizycznie zaistniejemy poza Internetem a rzeczywi¶cie zoorganizowane fajczarstwo to też spotkania (Łodziaki, Toruniaki, Wrocławiaki i wszystkie inne -aki jakie nam na forum się pojawiły :D)
My¶lę, że skóra jest warta wyprawki gdyż wysiłek dla nas żaden a korzy¶ci mog± być.

Każdy członek forum stałby się faktycznie członkiem klubu co de facto już ma miejsce i jakby nie mówić jeste¶my największym, choć nieoficjalnym, klubem fajczarskim w Polsce i pewnie jednym z większych w Europie :wink:.

Problem jest do rozważenia i my¶lę, że warto się nad nim pochylić. Ja sprawę już ruszam aby nie było problemem zgłaszanie się na Puchar.
Jak sobie przypomnę o czym zapomniałem to napiszę jeszcze.
Awatar użytkownika
Bart
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Bart » 05 lipca 2005, 15:30 - wt

Nic tylko pogratulować! Rachunek jak wspomniałe¶ prosty - niemal zero kosztów, dużo korzy¶ci. Je¶li forum będzie się rozwijało nadal z tak straszliw± prędko¶ci±, to niebawem FMS znajdzie się na ustach wszystkich europejskich fajczarzy :D .
Dziku

Post autor: Dziku » 05 lipca 2005, 15:57 - wt

Jest to jaka¶ my¶l rozwojowa.
Moim zdaniem pod jednym warunkiem - że nie będzie obowi±zkowa dla wszystkich Forumowiczów.
Osobi¶cie widzę to tak, że podczas rejestracji (lub póĽniej - jak kto chce) byłby do wypełnienia formularz z deklaracj± przystapienia do klubu.
W końcu na Forum można zapisać się w zasadzie anonimowo. Do klubu raczej nie. No i trzeba zadeklarować fakt ukończenia 18 lat.

Wtedy klub będzie czę¶ci± Forum, ale Forum nie będzie klubem. I kto chce będzie sobie "Wolnym Forumowiczem", a kto zechce wst±pi¶c do klubu - ten wst±pi.
bublik
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: bublik » 05 lipca 2005, 19:44 - wt

Zgadzam się z Dzikiem ;-) I wtedy osoby z klubu mogłyby pisać w dziale klubowym, a 'Zwykli, Szarzy Forumowicze' mogliby tylko czytać.
Odnomu - bublik, drugomu - dyrka ot bublika.
Awatar użytkownika
kashiash
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: kashiash » 05 lipca 2005, 20:05 - wt

czy mozna byc w dwoch klubach fajkowych ... bo juz zglosilem swoja chęc byc w Warsawa Pipe Club i nie chcialbym z tego rezygnowac, co nie znaczy ze nie chcialbym rowniez byc w FMS Pipe Club ;) ...?
Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Łukasz Omasta » 06 lipca 2005, 15:38 - śr

Można być w kilku klubach na raz. Co do sprawy poruszonej przez Dzika..
Wczoraj jeszcze nie widziałem takiej potrzeby ale już po chwili (kiedy dowiedziałem się o wypowiedziach pierwszego byłego użytkownika) jednak się zgodzę. Na dniach ogłoszę zapisy do klubu a na stronie z regulaminem dopiszę ten element. Istotne jest tylko wła¶ciwie potwierdzenie wieku i może dane osobowe, choć to nieobowi±zkowe (imię i nazwisko wystarczy, poza członkami założycielami). Do sprawy wezmę się na dniach gdyż dopiero zasiadłem przed komputerem po przejechaniu trasy ŁódĽ - Warszawa na rowerze :D
Gargi
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Gargi » 06 lipca 2005, 18:46 - śr

Stworzenie Klubu FMS z forumowiczów będzie wielka spraw±, szczególnie że będ± to ludzie z całego kraju a nie z zamkniętych okręgów regionalnych.
Ja mam istotne pytanie jak będziemy reprezentować Klub na zewn±trz. Mieszkamy w różnych czę¶ciach kraju, czy każdy z członków Klubu będzie miał prawo reprezentowania go, oczywi¶cie mówię tu o drobnych sprawach. Np: zawody regionalne, spotkania towarzyskie, czy chociaż by zakladanie realnych oddziałów Klubu w swoich miastach pod szyldem Klubu FMS. Czy będziemy mieli prawo urzywania nazwy jako reprezentanci bez powiadomiania władz Klubu ? Kluby miejscowe nie maj± takiego problemu mog± się spotykać i dyskutować przy fajce, bo może się tak zdarzyć że w danej miejscowo¶ci będzie klub i jeden członek naszego klubu, więc czy będzie on reprezentantem Klubu czy tylko członkiem co to siedzi cicho ze znaczkiem w klapie.
bkolodz
Fajczarz
Fajczarz

Moje zdanie

Post autor: bkolodz » 04 sierpnia 2005, 17:35 - czw

Nie jestem do¶wiadczonym palaczem, mało tego, pale dopiero 2 tygodnie ale chcialbym zabrac głos w tej sprawie. Stworzenie takiego Klubu wspomogło by zapewne proces promowania fajki w Polsce, może działalno¶ć regionalna stała by się gło¶niejsza i bardziej widoczna. Co do wypowiedzi Dzika s±dze że fakt oddzielnej rejestracji do klubu jest faktycznie m±dr± spraw±, przecież nie każdy może chcieć być w Klubie, niektórzy, jak s±dzę, czytaj± forum tylko dla tego że jest to kompendium wiedzy, a nie chc± się wcale udzielać w Klubie. Klub powienien stać się czym¶, może nie elitarnym, ale udostępnionym tylko dla tych którzy chc± szerzyć w ¶wiecie fajkow± kulturę, którzy chc± i szukaj± miejsc oraz ludzi z którym można poważnie porozmawiac przy fajce a nie kolejnym chatem których pełno na portalach. Wypowiedż sw± zakończę pytaniem do forumowiczów z Poznania : czy jest jaka¶ knajpa, lub jakie¶ takie miejsce spotkań wielbicieli fajek, gdzie taki osobnik jak ja mógłby pój¶ć i poprostu nauczyć sie czego¶ od do¶wiadczonych kolegów, i zrelaksować się przy kawie. Tego typu miejsca były by ¶wietn± promocj± fajki jako sposou na życie, bo przecież kultura palaczy fajek jest ( naogół) na wysokim poziomie, co zachęciło by kolejnych ludzi do wstępowania w szeregi miło¶ników fajki, do których to szeregów mam nadzieję być kiedy¶ przyjęty, by móc nazwać siebie Palaczem fajki. Bo to ma KLASĘ! pozdrawiam PS: przepraszam że troszkę odbiegłem od tematu :)
GG : 6423598

Nobody knows what's inside my pipe!!!
Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Łukasz Omasta » 04 sierpnia 2005, 17:44 - czw

Poznańska ekipa alt.pl.fajka spotyka się w knajpce o nazwie NARGILA i czasem zachodz± na spotkania Klubu Poznańskiego, które odbywaj± się w Undergroundzie ale bliższe informacje od samych klubowiczów. Co do spotkania poznańskich forumowiczów jest dział Zjazdy gdzie możesz wybadać zainteresowanie spotkaniem :D
Awatar użytkownika
M-kwadrat
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: M-kwadrat » 07 sierpnia 2005, 23:04 - ndz

Łukasz Omasta pisze:spotkania Klubu Poznańskiego, które odbywaj± się w Undergroundzie
??? Nic z tych rzeczy - spotkania KKF-u odbywaj± się w siedzibie klubu przy ul. Orężnej - miejscem które z klubem Underground ma tylko tyle wspólnego, że zajmuje najniższ± kondygnację (i nie mówie tu o parterze) :-)

Sorki za mały OT ale wolałem sprostować.
Jakub
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Jakub » 05 września 2005, 18:02 - pn

A co do samego Pucharu w Poznaniu to będzie tam kto¶ z Was? Ja nie mam daleko ze Szczecinka, a i przynajmniej raz w miesi±cu bywam w stolicy Wielkopolski tak więc na zawody pojadę ze zwykłej ciekawo¶ci, bo nigdy jeszcze na takowych nie byłem. Miło byłoby spotkać kogo¶ z forum i poznać się osobi¶cie.
bkolodz
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: bkolodz » 05 września 2005, 19:00 - pn

ja postaram sie byc, nie wiem tylko jak mi "studentowi" sie uloy wrzesniowa sesja :) jak bedzie ok, to sie spotkamy, mam nadzieje ze nie tylko ja tam bede :D
GG : 6423598

Nobody knows what's inside my pipe!!!
Awatar użytkownika
Irek
Moderator
Moderator

:-)

Post autor: Irek » 06 września 2005, 08:30 - wt

Ja w Poznaniu będę na pewno (o ile można mówić że co¶ będzie "na pewno") z koleg± Piotrem.
Umówiłem się tam z mistrzem Polińskim na odbiór fajeczki :-)
TO JA!!! TEN IDIOTA Z POCIĄGU!!!
Awatar użytkownika
mjp
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: mjp » 06 września 2005, 09:20 - wt

Ja też się pojawię. Nawet mam zamiar wystartować w III drużynie PC Bydgoszcz. Mam nadzieję, że się nie zbłaĽnię.... :D Ale fajka mistrza Worobca za 120 zł, to pokusa, której trudno się oprzeć.... :wink: A teraz dochodzi jeszcze, jak widzę, możliwo¶ć spotkania szanownych forumowiczów.
Pozdrawiam
Maciek
-----------
Szukam spokojnego miejsca do palenia fajki
GG: 12204
Jakub
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Jakub » 02 października 2005, 21:25 - ndz

Ja w kwestii organizacyjnej...

Z tego co mi wiadomo drużyna FMS Pipe Club już jest (Łukasz, Irek i ja), będ± też inni forumowicze. Chciałbym się zorientować kto przyjedzie już w sobotę (15 paĽdziernika), może umówiliby¶my się w większym gronie w jakim¶ konkretnym miejscu o konkretnej porze? Pisałem już w tej sprawie jaki¶ czas temu do Łukasza, ale nie dostałem odpowiedzi, poza tym nie ma go ostatnio na forum (czyżby kampania wrze¶niowa na studiach... :) ).

Je¶li idzie o mnie, to mogę przyjechać do Poznania już w sobotę, a przejazdem będę w Pile, więc może jakie¶ małe spotkanie z Piła Team? :)

Poza tym (a to już propozycja do qmastera i Martena) będę jechał samochodem, więc mam wolne miejsca do Poznania i z powrotem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aukcje”