Sklep internetowy TRAFIKA - problemy z realizacją zamówień.

Miejsce gdzie w spokoju można pogadać gdzie są warte odwiedzenia trafiki w Polsce i poza nią.

Moderator: Moderatorzy

Jakub
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Jakub » 31 października 2006, 18:12 - wt

tomasz_z pisze: Może w sytuacji, gdy większość zakupów dokonywana będzie za pobraniem P. Najsztub się zastanowi i coś z tym zrobi.
Moje ostatnie zamówienie było za pobraniem i paczka przyszła po miesiącu. Jak wspomniałem wcześniej, nawet nie odbiorę tej paczki, nieważne czy jest w niej zapalniczka, gratisowy wyciorek czy co tam jeszcze. Dla mnie temat tej trafiki jest zamknięty, na szczęście nie jest jedyna na rynku.
MARCINzPŁOCKA
Pykacz
Pykacz

Post autor: MARCINzPŁOCKA » 31 października 2006, 18:52 - wt

ja znowu zamowilem towar ale tym razem tak jak kiedys za pobraniem

dzisiaj dostalem maila, ze z uwagi na spoznienie otrzymuje gratis 3 cygara po 8,50
miedzy innymi 2 takie zamowilem, czyli bede mial ich 5
Awatar użytkownika
elvislike
Moderator
Moderator

Post autor: elvislike » 31 października 2006, 18:54 - wt

jesli tyle osob "przejechalo sie" na tej trafice to dlaczego czytelnicy forum wciaz probuja? zeby bylo na co psioczyc? do psioczenia akurat duzo tematow sie znajdzie... zakupow w tej trafice dokonywalem raz, wszystko bylo ok. nastepnie pojawily sie niepokojace sygnaly o problemach z zakupami i wiecej sie nie skusze. a o problemach z zakupami ciagle ktos pisze. tu przypomina mi sie jeden dowcip. co prawda malo poprawny politycznie ale przytocze:
czy facet z facetem moze zajsc w ciaze? jeszcze sie nie zdarzylo ale proby nieustannie trwaja na calym swiecie.
pozdrawiam:-)
we are not what we eat, we are what we don't shit... (hugh romney)
Awatar użytkownika
bagee
Początkujący
Początkujący

Post autor: bagee » 31 października 2006, 19:26 - wt

Nie wiem jak inni ale ja spróbowałem raz i na tym koniec! W końcu na co mi tyle zapalniczek.
MARCINzPŁOCKA
Pykacz
Pykacz

Post autor: MARCINzPŁOCKA » 31 października 2006, 19:47 - wt

ja tylko raz mialem maly poslizg, a zamawialem juz wiele razy

bede tam zamawial ale ZA POBRANIEM a nie platne z goru
konradus
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: konradus » 31 października 2006, 19:58 - wt

Czytam i się śmieję ;-) Nawet Ci, którym się wypsnęło, że dostali gifta, szybko się wycofują - to było ostatni raz, po co mi gifty... a ktoś jeśli tam zamówi to się do tego niedługo nie przyzna, bo to będzie passe ;-) Ja tam będę zamawiał, jeśli będę miał co - będzie problem, to o nim napiszę, będzie dobrze, to też dam znać :-) Warto pisać o problemach, ale komentować to bez końca...? tym bardziej jeśli zamawiało się RAZ i było OK? ;-)
pozdrawiam,
konradus
ja, czyli kluska
Pykacz
Pykacz

Post autor: ja, czyli kluska » 01 listopada 2006, 10:56 - śr

Zamawaiłem u Najsztuba ze 3-4 razy. Zazwyczaj były to dosć spore zmowienia jak na mnie na ok. 100 zł. Zawsze płatne z góry. Nigdy nie miałem większych problemów. Ze dwa razy 2-3 dniowy poślizg. Często dostaje gifty (ostatnio były to 3 zapalniczki!!! :D). Boli mnie tylko to, że jak coś się zamówi, a nei ma tego na magazynie, to pan Najsztub nie wysyła mejla informującego o tym, tylko kase w woreczku. Człowiek czeka te 3-5 dni na paczke, a tu niepełne zamówienie. Ale ogólnie mowiąc doświadczenai raczej na plus.
"Let it be..."
KonraDos
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: KonraDos » 01 listopada 2006, 11:56 - śr

Kasę w woreczku... hehehe :lol:
Tego jeszcze tam nie trenowałem. Fakt, że ostatnio tam prawie nie zamawiam (tylko filtry i wyciorki). Nie uzupełniają zapasów tytoniu. Poza tym jednak OK. Kiedyś fakt, miałem z nimi problemy. Ogólnie trzeba powiedzieć, że są dość niesolidni, skoro tyle skarg. To już nie przypadek, ale jednak to dość tania trafika. Zdecydowanym minusem jest fatalny kontakt mailowy, bo na telefoniczny osobiście na nierzekałem nigdy. Pan Krzysztof często sam do mnie dzwonił.
"Jeśli są wątpliwości, to nie ma wątpliwości."
olowis
Początkujący
Początkujący

Post autor: olowis » 26 grudnia 2006, 19:29 - wt

witam!
zamówiłem kolejny raz - tym razem za pobraniem, i oczywiście "pobiorę" - jeśli przesyłka przyjdzie przyzwoitym terminie...
Awatar użytkownika
kashiash
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: kashiash » 26 grudnia 2006, 22:50 - wt

ja za pobraniem czekam juz miesiac ...czyli juz nie czekam. brak słow
Kashiash
Ryan
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

Post autor: Ryan » 30 stycznia 2007, 14:36 - wt

Witam
Widze, ze nie jestem jedynym, ktory ma problemy z tym panem. Moje 3 zamowienia w sklepie u p. Najsztuba przebiegly tak jak powinny. Tzn towar zgodny z zamowieniem, dobrze zapakowany, dostarczona w ciagu 3-4 dni roboczych, ale....
Dnia 22.12.2006r wyslalem zapalniczke(Cozy z przybornikiem) do reklamacji. Do tej pory tj. 30.stycznia 2007r. nie otrzymalem ani paczki, ani telefonu z ewentualnymi przeprosinami lub maila z przyczyna opoznienia. Zyjemy w XXI wieku i Poczta Polska dostarcza paczki w ciagu 2 dni roboczych (jezeli ktos oczywiscie owa paczke wogole wysle), a nie mowienie ze wlasnie dzisiaj wyslalem. To jest zalosne!!. Dodzwonienie sie do pana Najsztuba graniczy z cudem, (pelna skrzynka wiadomosci) i to ma byc sklep internetowy... Do tej pory mialem dobre zdanie o Nim, ale dzisiaj naprawde chyba to zdanie zmienie

Wychodzi na to ze p. Najsztub nie radzi sobie...

Dobrze, ze ten kiepski sklep internetowy nie mam komentarzy, tak jak to jest na http://www.allegro.pl . Napewno pozytywow byloby naprawde malo..

Chyba tak nie traktuje sie klientow... !!!

Pozdrawiam wszystkich fajkowiczow
Ostatnio zmieniony 30 stycznia 2007, 14:58 - wt przez Ryan, łącznie zmieniany 1 raz.
GG: 130849
konradus
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: konradus » 30 stycznia 2007, 14:55 - wt

Ryan pisze:Dnia 22.12.2006r wyslalem zapalniczke do reklamacji.
Czy możesz zdradzić jaka to zapalniczka?
pozdrawiam,
konradus
Grzegorz XVI
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Grzegorz XVI » 30 stycznia 2007, 15:44 - wt

p. Najsztub na allegro.pl ma sporo pozytywów.
Widocznie bardziej mu zależy na opinii allegrowiczów niż "zwykłych" klientów.
gg: 5238466
pozdrawiam
3wojtek3
Pykacz
Pykacz

Post autor: 3wojtek3 » 30 stycznia 2007, 22:00 - wt

Być może dlatego, że konsekwencje nie wywiązania się z transakcji zawartej przez serwis Allegro są wydaje mi się poważniejsze, a napewno ma znaczenie wsparcie serwisu w dochodzeniu 'swojego'.
POZDRAWIAM Wojtek
Grzegorz XVI
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Grzegorz XVI » 30 stycznia 2007, 23:17 - wt

Tak dokladnie jest. Z drugiej strony gdyby zaniedbal interesy na allegro to po kilku negatywach jego konto zostaloby zawieszone, czyli generalnie mowiac stracilby bardzo dochodowy rynek zbytu. Natomiast klienci ze sklepu nie maja szans na wyegzekwowanie swoich pieniedzy.
gg: 5238466
pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trafiki”