Sherlock Holmes - Warszawa

Miejsce gdzie w spokoju można pogadać gdzie są warte odwiedzenia trafiki w Polsce i poza nią.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Łukasz Omasta » 22 lipca 2005, 17:26 - pt

Przykra wiadomo¶ć.
Paniu Ula wyjeżdża na zasłużony urlop i zamyka trafikę swoj± (Sherlock), męża (papierosy) i syna(dworzec) na cały MIESIˇC. Dworzec będzie zamknięty co prawda tylko dwa tygodnie ale i tak niezno¶nie czas będzie nam się dłużyć. Opuszcza nas 1 sierpnia więc dobrze jest szybko zaopatrzyć się na zapas w tytonie i artykuły :)
Awatar użytkownika
bagee
Początkujący
Początkujący

Post autor: bagee » 27 lipca 2005, 14:52 - śr

Uff ... No to zd±żyłem. Byłem wczoraj (26-go) w W-wie no i wpadłem do Sherlocka. Wróciłem z 2 puszeczkami - Samuel Gawith Full Virginia Flake i Dunhill My Mixture 965.

pozdrawiam
bagee
Zonk
Początkujący
Początkujący

Post autor: Zonk » 22 września 2005, 14:10 - czw

Czyli chcecie powiedziec ze bedac w Warszawie w sobote nie znajde zadnej otwartej porzadnie zaopatrzonej tarfiki?? Bardzo pocieszajace... A tak sie juz cieszylem ze bede mogl zakupic jakis porzadny tyton:/
Awatar użytkownika
dr Wicik
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: dr Wicik » 22 września 2005, 14:30 - czw

Ja bylem w czwartek i wszystko było w porz±dku tylko wybór tytoni co¶ mały, ale 1792 Flake był i o to mi chodziło.
Filip_
Początkujący
Początkujący

Post autor: Filip_ » 19 października 2005, 16:11 - śr

Jako fajczarz ze stazem juz ponad miesiecznym ;-) ostatnio rowniez wybralem sie do SH. trzeba przyznac, wybor fajek niesamowity no i udalo mi sie wreszcie dostac tytonie Samuela Gawitha. niemniej jednak wybieranie fajek nie jest takie latwe - w halach jest duszno,a w SH baaaarzdo malo miejsca i fajeczki poupychane tak, ze zeby wziac jedna - ktora gdzies tam wystaje - to 3 inne sie przewraca.
gdy tak wybieralem i wybieralem fajeczke - co oczywiscie moglbym robic godzinami - poczulem pewne zniecierpliwienie ze strony Pani sprzedawczyni (wlascicielki?). dodatkowo przyszedl jakis jej wiekowy znajomy, ktory nie mogac doczekac sie chwili rozmowy z szefowa, zaczal mnie pospieszac tekstami: "to jest sklep a nie wystawa", "pewnie trafiki w zyciu nie widzial. do Paryza pan sobie pojedz", "oglada i oglada a potem pewnie kupi za 50 zl" itd. :D
w koncu kupilem Kulpinskiego nr 128, tytonie, wyciory i filtry, zostawilem ponad 200 i mysle, ze jednak powinno im bardziej zalezec. :-(
Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Łukasz Omasta » 19 października 2005, 16:38 - śr

Zniecierpliwienie ze strony Pani Uli to zaskoczenie ale straszy Pan to niemiły przypadek. Zwłaszcza, że kupuje on tylko Prince Alberta (dużo bo dużo) i do tego marudzi jak cholera :D Też miałem nieprzyjemno¶ć z nim się spotkać.
Szszsz
Początkujący
Początkujący

Post autor: Szszsz » 05 stycznia 2006, 13:20 - czw

Łukasz Omasta pisze:Zwłaszcza, że kupuje on tylko Prince Alberta (dużo bo dużo) i do tego marudzi jak cholera :D Też miałem nieprzyjemno¶ć z nim się spotkać.
Jak mialem okazje sie znajdowac wewnątrz tejże traficzki, kiedy to przeglądalem wszelkie gruszeczki celem odnalezienia "tej Jedynej", pierwszej, przyszedl wtedy jakis pan, ktory kupil 10 paczek tytoniu (niestety nie zwrocilem uwagi jakiego, moze nie zauwazylem tego z racji nieduzego obeznania z wszelkimi rodzajami nicotiana - jak na razie) i narzekał że ostatnio ciągle dostaje suchy tytoń. Pani Ula odparła, że co tydzien są nowe dostawy i jest świeży :D Moze to ten sam gość... :wink:
dosiek
Pykacz
Pykacz

Post autor: dosiek » 21 stycznia 2006, 10:47 - sob

Byłem tam wczoraj, kupiłem co chiałem i nawet troche wiecej.
Bardzo przyjemna obsługa.
Na Krucza juz nie pojade.
Awatar użytkownika
Józef
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Józef » 25 marca 2006, 17:40 - sob

Przy okazji bytności w Stolicy zaszedłem właśnie do owej trafiki. Trzeba przyznać, że Pani jest przemiła. Fajek tyle, że jak na nasze warunki nie wiadomo na co patrzeć. Tytonie? - a jakże też wybór taki, że :shock:. Petersony, Dunhille i wiele innych. Sam kupiłem sobie kołeczek z wrzośca do ubijania tytoniu, oczywiście Dunhilla My Mixture 965 :D . Nie oparłem się też chorobie fajczarza: nabyłem fajeczkę Worobca nr 110.
Gorąco polecam tą trafikę.
Seks jest podstawą, życie zabawą, wódka nałogiem, a fajka jest Bogiem
Awatar użytkownika
kashiash
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: kashiash » 27 marca 2006, 10:53 - pn

jedna z wad tej trafiki jest to ze przewaznie kupuje sie wiecej niz sie planowalo.
Kashiash
konradus
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: konradus » 18 kwietnia 2006, 19:01 - wt

Proszę o szybką informację o godzinach otwarcia tej trafiki. Interesuje mnie nie tyle od której, a do której godziny jest czynna - jestem jutro w Warszawie, ale czas wolny będę miał dopiero okolo 18 więc jest to dla mnie niezmiernie stresujące ;-)
pozdrawiam,
konradus
konradus
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: konradus » 19 kwietnia 2006, 00:29 - śr

konradus pisze:Proszę o szybką informację o godzinach otwarcia tej trafiki. ...........[ciach].........jestem jutro w Warszawie, ale....
ok, czas wyjazdu nieublaganie sie zbliza, wyjezdzam raniutko, a w W-wie nie bede mial dostepu do sieci zeby zajrzec na forum... ;-(
Wiec jesli ktos jutro (dzisiaj juz w zasadzie... ;-) ... ) przeczyta ten rozpaczliwy post i zechce mi pomoc, to poprosze o info na maila tel@konradus.com - ktory odbieram w swoim telefonie non stop. Z gory dzieki :)
pozdrawiam,
konradus
konradus
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: konradus » 20 kwietnia 2006, 20:06 - czw

Bardzo dziekuje Koledze, ktory wyslal mi maila na telefon, za informacje o godzinach otwarcia trafiki! Nie wiem komu mam dziekowac, bo tylko podany byl adres majlowy, ale naprawde bardzo jestem wdzieczny! :)

Bylem - a owszem, przed osiemnasta i mialem duzo czasu na ogladanie, bo trafika czynna jest do dziewietnastej. Wlascicielka rzeczywiscie zorientowana i mila, nie narzucajac sie absolutnie pokazala mi pare fajeczek i moglem je sobie ogladac spokojnie, a na moje pytania Pani odpowiadala pewnie i widac bylo, ze temat jej obcy nie jest. Wyszedlem zadowolony z dwoma Worobcami, koleczkiem wrzoscowym i puszka Dunhilla 965 :-)
Na pewno bedzie to staly punkt moich wyjazdow do W-wy, tym bardziej, ze zaopatrzenie w fajki nieporownywalnie wieksze niz w Lublinie. Do pelni szczescia brakowalo mi tylko tytoni SG.
pozdrawiam,
konradus
Dziku

Post autor: Dziku » 20 kwietnia 2006, 23:13 - czw

konradus pisze:(...) Do pelni szczescia brakowalo mi tylko tytoni SG.
To byś musiał do Łodzi przyjechać...
Zapraszamy :)
abishai
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: abishai » 06 sierpnia 2006, 12:06 - ndz

Do września owa trafika jest zamknięta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trafiki”