Trafika na Dworcu Centralnym

Miejsce gdzie w spokoju można pogadać gdzie są warte odwiedzenia trafiki w Polsce i poza nią.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Cinek
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Trafika na Dworcu Centralnym

Post autor: Cinek » 17 listopada 2004, 21:50 - śr

Zwykle dobrze zaopatrzona. Ja jeno "zwykle" miewam k?opot. Nie lubi? :!: podziemi DC. Ju? zdarza?o sie mi dwa razy obej?? ca?o?? dooko?a i ...trafi? w to samo miejsce, a dopiero przy trzecim okr??eniu szcz??liwie dotrze? do celu.
Mam pro?b? do mieszka?ców stolicy. Napiszcie, który nr nosi box z t? trafik? (ja nigdy nie mog? tego zapami?ta? :roll: )
Walą się rządy i królestwa, a... fajka trwa.
Michał Kalinowski
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Michał Kalinowski » 18 listopada 2004, 09:07 - czw

Szkoda, ?e wczoraj nie napisa?e? - by?em mog?em sprawdzi?.
Trafika niez?a, troche konfunduje idealna oboj?tno?? sprzedawcy. W sumie sympatyczny, ale jaki? taki letni....
Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Łukasz Omasta » 18 listopada 2004, 09:44 - czw

Co do sprzedawcy si? zgadzam ale potrafi pomóc. Nie pami?tam numeru boxu ale jest mi?dzy 3 a 4 peronem je?li wyjdziesz na wschód.
Awatar użytkownika
Cinek
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Cinek » 18 listopada 2004, 17:19 - czw

lukaszomasta pisze:Co do sprzedawcy si? zgadzam ale potrafi pomóc. Nie pami?tam numeru boxu ale jest mi?dzy 3 a 4 peronem je?li wyjdziesz na wschód.
taaa... ostatnio mi mówi?e?, ?e obok 2 peronu naprzeciw kas...
Ja tam trafiam, ale zwykle po dwóch okr??eniach dworca (przy czem orientuje si?, ?e b??dz?, jak znowu trafiam na McDonalda...)
Michał Kalinowski
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Michał Kalinowski » 19 listopada 2004, 09:22 - pt

Cinek pisze:Ja tam trafiam, ale zwykle po dwóch okr??eniach dworca (przy czem orientuje si?, ?e b??dz?, jak znowu trafiam na McDonalda...)
Nie tak, zupe?nie nie tak! Wychodzisz na dwór, do góry, na ?wie?e podwietrze. Oddychasz chwil? z ulg?. A potem od strony ul. Emilii Plater schodzsz schodami w dól. Jedne schody s? po prawej stronie tej ?ciany Dworca, a drugie po lewej (tak na rogach mniej wi?cej). Trafika jest w korytarzu podziemnym pomi?dzy tymi schodami. To niezawodny sposób aby trafi?.
m.
PS. Bieg?e opanowanie topografii podziemnej Dworca zajmuje lata :-)
Awatar użytkownika
Cinek
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Cinek » 20 listopada 2004, 11:52 - sob

[quote="Micha? Kalinowski"] Oddychasz chwil? z ulg?. A potem od strony ul. Emilii Plater schodzsz schodami w dól. Jedne schody s? po prawej stronie tej ?ciany Dworca, a drugie po lewej (tak na rogach mniej wi?cej). Trafika jest w korytarzu podziemnym pomi?dzy tymi schodami. [quote]
Dzieki. Najlepsi Warszawiacy, to widac ...przyjezdni. :lol: Mnie zw?aszcza przekonuje owo odetchni?cie z ulg?. Smród Dworca jest przygnebiaj?cy - to fakt! Jak pojawie sie w stolicy, przetestuj? wskazany szlak im. Micha?a. Jako trekker tako go mianuj?. :P
Michał Kalinowski
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Michał Kalinowski » 22 listopada 2004, 14:24 - pn

Cinek pisze:Najlepsi Warszawiacy, to widac ...przyjezdni.
Musz? w takim razie doda?, ?e pierwsze 26 lat ?ycia spedzi?em w Warszawce, dopiero potem zwialem niedaleko, bo do ukochanego Komorowa, gdzie rozdzina ma du?y dom. Ale wszystko jedno - inferno podziemi Centralnego pe?ne dusz upad?ych nie nastraja do ?miechu.

Powodzenia na szlaku! Napisz, jak si? uda?o :-)
abishai
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

nie do ko?ca

Post autor: abishai » 22 listopada 2004, 16:36 - pn

od momentu jak policja patroluje ten badziew jest troche lepiej nadal sa lumpy, narkomani i z?odziejaszki ALE jest ich mniej chyba i mniejsza szansa jest na "oberwanie" przez przypadek.
Szkoda tylko ?e przez "to" ludzie maj? taka opinie o warszawie:(
Michał Kalinowski
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Michał Kalinowski » 03 marca 2005, 09:23 - czw

Uwaga uwaga! Fajczrskie tajne s?u?by wywiadowcze donios?y, ?e trafika na Dworcu Centralnym to tylko... filia Sherlocka Holmesa. To jedna firma, wi?c w zasadzie nale?a?oby zrobi? te? jeden temat na forum.

Ta pani to ma ?eb! U siebie w SH - jak sama powiedzia?a - bawi si? w sprzedawanie fajek, co lubi, a DC - to pewnie taki osio?ek, maszynka do robienia pieni?dzy. Tylko si? uczy? dzia?ania na trudnym rynku.

m.
Awatar użytkownika
Bart
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Bart » 03 marca 2005, 16:13 - czw

Hehe, a porozumiewaj? si? przez krótkofalówk?. Poza tym SH ma jeszcze drug? fili? w samych KDT, ale to raczej kiosk. Z tytoni - Captai Blacki, Kentucky, jakie? Mac Bareny i Springwater. Nie wiem dok?adnie który numer ma owy sklepik, ale trzeba i?? alejk? najbli?ej Marsza?kowskiej, a? w ko?cu zabaczy si? szyld PAPIEROSY.
Michał Kalinowski
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Michał Kalinowski » 04 marca 2005, 15:50 - pt

Bart pisze:Poza tym SH ma jeszcze drug? fili? w samych KDT, ale to raczej kiosk. Z tytoni - Captai Blacki, Kentucky, jakie? Mac Bareny i Springwater.
To ju? trzy! Czy trzy punkty mo?na nazwa? sieci?? W ka?dym razie maj? tanie Rattrays'y po 25 z? - Charles Mixture i Sweet Fragrant.

m.
Fajeczka
Początkujący
Początkujący

Post autor: Fajeczka » 06 marca 2005, 17:35 - ndz

lukaszomasta pisze:Co do sprzedawcy si? zgadzam ale potrafi pomóc. Nie pami?tam numeru boxu ale jest mi?dzy 3 a 4 peronem je?li wyjdziesz na wschód.
Mie?ci sie na galerii wschodniej dworca centralnego.
Awatar użytkownika
.oOo.
Początkujący
Początkujący

Post autor: .oOo. » 02 kwietnia 2005, 17:12 - sob

W KDT Sherlocka znajdziemy na stanowisku 38 H. Sprzedawczyni niby mi?a, ale jak kiedy? poprosi?em by poleci?a mi co? na pocz?tek, co? z mi?ym aromatem, to wy?ej wymieniona pani poleci?a mi ... RADFORDA OLD SCOTCH'a ... :(
All work no play makes Jack a dullboy...
Kudłaty
Początkujący
Początkujący

Post autor: Kudłaty » 28 listopada 2005, 19:33 - pn

jako, ze ten topic byl dawno nie ruszany, a ja mam okazje kupic tam tytonie, to chcialem spytac bywalcow tej trafiki, jakie mozna tam aktualnie dostac tytonie oraz ewentualnie asortyment akcesoriow fajczarskich. Same fajki mnie teraz nie interesuja, ale jesli ktos wie jakie fajki mozna tam dostac, to bardzo prosze o pozycje, w ramach ciekawosci :)

Przepraszam, za ewentualne nie uzywanie wyszukiwarki, ale ostatnio cos kiepsko dziala no i moze to sie tez komus przyda ;)

Dzieki i czekam na odpowiedź. :)
Awatar użytkownika
Komodor
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Komodor » 28 listopada 2005, 20:47 - pn

Z tego co widziałem ostatnio i pamiętam, to majš sporo Peterson`ów (nie będę wyliczał), Dunhill`i, Ashton`ów kilka, MacBarenów, sš też chyba 2 Savinelli i sporo tytoni "saszetkowych". Co do fajek to wybór jest chyba przyzwoity. Pewnie co? dla siebie znajdziesz. Co do akcesoriów to nie zwracałem na nie uwagi więc nie wiem.

Pozdrawiam
Pozdrawiam

Rapis
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trafiki”