Kołobrzeg

Miejsce gdzie w spokoju można pogadać gdzie są warte odwiedzenia trafiki w Polsce i poza nią.

Moderator: Moderatorzy

pawel
Początkujący
Początkujący

Kołobrzeg

Post autor: pawel » 18 sierpnia 2006, 18:31 - pt

Witam,

w najbliższych dniach wybieram się nad morze. Czy ktoś wie gdzie w Kołobrzegu można znaleźć sklep z fajkami i tytoniami ?

Z góry dziękuję za informacje. Pozdrawiam.
Jakub
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Jakub » 19 sierpnia 2006, 09:11 - sob

Na ulicy Giełdowej 8 jest sklep Wina Świata. Nie byłem w tym sklepie, ale podobno mają w ofercie również tytonie - jakie? Nie wiem, ale jeśli będziesz w Kołobrzegu to warto zajść i sprawdzić.
Stygma
Początkujący
Początkujący

Post autor: Stygma » 20 sierpnia 2006, 21:53 - ndz

witam

ulica dochodząca do portu (nie wiem jak się nazywa), po prawej stronie, 100 m przed portem. Bez rewelacji.

pozdrawiam
... bo fajka jest dobra na wszystko ...
martenn
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: martenn » 05 września 2006, 19:50 - wt

Ciut pozno, ale coz:) Niedaleko katedry jest pas sklepow (naprzeciwko domu handlowego bryza). Tam znajduje sie trafika - zaopatrzenie takie sobie, ale najlepsze w okolicy. W samym centrum jest, a w zasadzie byla trafika (na wprost kuli - kto bedzie na miejscu to sie zorientuje) - teraz tytoni fajkowych juz tam nie ma.
pawel
Początkujący
Początkujący

Post autor: pawel » 07 września 2006, 01:41 - czw

Witam. Dziękuję za odpowiedzi. :) Potwierdziły się informacje Martenna. w obydwu trafikach bryndza jak to w Polsce niestety, ale lepsze to niż nic. :)
JSG
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Re: Kołobrzeg

Post autor: JSG » 23 lipca 2009, 15:26 - czw

Czytałem w innym wątku pozytywną opinię o jakimś sklepie/ kiosku(?) przy katedrze. Proszę o jakieś szersze informację, wybieram się w okoliczne okolice, choć w sumie 50km na zachód od Kołobrzegu, ale nie mam pewności czy zdążę kupić tytoń w Warszawie- KDT zamknięte, Niedzwiedzki wyjechany... zresztą po prostu nie wiem czy będę miał czas odwiedzić centrum- czy dotarły już na Pomorze tytonie z Mostexu? Głównie SG- jak dla mnie FVF najchętniej w saszetkach.
moim cholernie subiektywnym zdaniem
----------------------------------
Amatorska Pracownia Wytwarzania i Reperacji Fajek
Jerry
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Re: Kołobrzeg

Post autor: Jerry » 23 lipca 2009, 16:42 - czw

Trafika mieści się bodajże na ulicy Armii Krajowej. Jadąc od ratusza trzeba przejechać skrzyżowanie z katedralną (katedra zostaje po lewej stronie) i postawić się gdzies koło takiego starego PRL-owskiego supermarketu.
Market jest po lewej stronie, a trafika po prawej stronie ulicy.
Nigdy nie pamietam czy nazywa się Swiat tytonii czy Tytonie świata.
Ta nazwa jest wbrew pozorom istotna bo koło ratusza jest druga trafika o podobnej nazwie. Osobiście nie radzę tam wchodzić.
Natomiast ta pierwsza była zawsze godna polecenia, nawet w czasach totalnej posuchy (wtedy kupowałem tam Springwatera)
Jeżeli zdobęde ich telefon od kolezanki z Kołobrzegu to podeślę.

Pozdrawiam
Jerry
Allegro: INSA
ebay: Jureknpl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trafiki”