Łódzkie trafiki

Miejsce gdzie w spokoju można pogadać gdzie są warte odwiedzenia trafiki w Polsce i poza nią.

Moderator: Moderatorzy

dopeman
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Łódzkie trafiki

Post autor: dopeman » 03 października 2006, 09:27 - wt

Najprawdopodobniej 21.10 będę znów w Łodzi, tym razem przy okazji spotkania forum kawowego prawdopodobnie w palarni kawy ;) i tym razem myślę że uda się wygospodarować więcej czasu żeby jeszcze zwiedzić Łódzkie trafiki, bardziej pod kątem dobrych tytoni niż fajek - tych narazie mam wystarczająco. Jak wygląda zaopatrzenie Łódzkich trafik w tej dziedzinie? No i które odwiedzić?
Obrazek Obrazek
dopeman
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: dopeman » 03 października 2006, 09:29 - wt

oj dopiero teraz wszedłem do forum Łódzkich fajczarzy - a tam już na samej górze o trafikach - sory - jeśli nikt nie ma nic do dodania w tym temacie to poproszę o skasowanie ;)
Obrazek Obrazek
Dziku

Post autor: Dziku » 03 października 2006, 10:42 - wt

Ja bym ten temat przerobił na propozycję spotkania z sekcja Łodziaków. Może wygospodarujesz czas i wygospodarują go Koledzy, bo ja... od 20.10 fotografuję na Drawą. Mam tam plener osób zaprzyjaźnionych z prowadzoną przeze mnie galerią fotografii i klubem fotograficznym.
Co do tytoni to wiem, że na Żeromskiego jest kiepsko. Zajrzałbym do trafik p. Pietrzyka na Piotrkowskiej pod 99 i pod 240. Ewentualnie do M1, ale to kawał drogi. Podjechałbym też na ulicę POW. Osobiście bazuję jeszcze na zapasach tytoniowych więc jakichś ostatnich wieści nie mam...

PS
Z pleneru wracam w poniedziałek. Nota bene przez Poznań... :lol:
dopeman
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: dopeman » 03 października 2006, 11:52 - wt

Dzięki trafiki spisałem! Nie chciałbym niepotrzebnie się umawiać jak może się okazać że jednak czasu mi zabraknie - niestety może się tak zdarzyć :? przez remont ominął mnie kolejny Novotel... ale myślę że jeszcze będzie okazja spotkać się w większym gronie.
Obrazek Obrazek
Stygma
Początkujący
Początkujący

Post autor: Stygma » 07 października 2006, 15:10 - sob

witam

trafiki na piotrkowskiej są chyba nieźle zakamuflowane. Przeszedłem tam i z powrotem i nie znalazłem. Pod numerem 240 jest sklep z ciuchami, pod 99 też jakiś sklep. Jeżeli ktoś może precyzyjnie określić, gdzie są rzeczone trafiki, bedę wdzięczny.

pozdrawiam
... bo fajka jest dobra na wszystko ...
Dziku

Post autor: Dziku » 07 października 2006, 22:07 - sob

Dokładnie tam gdzie byłeś. Sklep pod 99 ma aż dwa piętra a ciuchy są tylko na początku. Wchodzisz, idziesz parterem prawie do końca. Między ciuchami, a (chyba) wypożyczalnią płyt DVD jest trafika.

Pod 240 - sprawa podobna tylko sklep mniejszy. Chyba że pan Pietrzyk zwinął trafikę...
MARCINzPŁOCKA
Pykacz
Pykacz

Post autor: MARCINzPŁOCKA » 20 października 2006, 00:10 - pt

Piotrkowska, wychodzac ze sphinks'a idziemy w prawo, po przeciwnej stronie, zaraz obok kiosku tez jest TRAFIKA
DAT
Pykacz
Pykacz

Post autor: DAT » 01 lipca 2007, 23:01 - ndz

... i tu wpadłem, bedąc przejazdem... chyba jednak najwiekszy wybór jest w M1... w pozostałych, jak to się mówi - bryndza... i pod względem fajek i pod względem dostępnych tytoni...
Pozdrawiam,
Darek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trafiki”