Hiszpania

Miejsce gdzie w spokoju można pogadać gdzie są warte odwiedzenia trafiki w Polsce i poza nią.

Moderator: Moderatorzy

Alan
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Hiszpania

Post autor: Alan » 19 lipca 2011, 21:33 - wt

Znacie jakieś warte odwiedzenia trafiki w tej części Europy? Wybywam tam na początku września, dokładnie do Malagi/Torremolinos, więc te lokacje mnie interesują.
Uprasza się o nie zwracanie uwagi na tytuł i ilość gwiazdek pod moim nickiem
Awatar użytkownika
jar
Moderator
Moderator
Kontakt:

Re: Hiszpania

Post autor: jar » 19 lipca 2011, 22:34 - wt

Z największą sympatią: wyszukiwarka się kłania...
http://www.fajczarze.pl/forum/viewtopic ... nia#p58557" onclick="window.open(this.href);return false;
Mam nadzieję, że pobyt w tym swoistym raju tytoni fajkowych zostanie dobrze wykorzystany. Oczywiste, iż tak ten, jak i każdy pobyt winien być poprzedzony starannie przeprowadzną kwerendą/research'em.

Jak zawsze

Jacek A. R.
Im więcej wolno, tym mniej wypada.
Awatar użytkownika
Irek
Moderator
Moderator

Post autor: Irek » 26 lipca 2011, 15:32 - wt

Alan pisze:Znacie jakieś warte odwiedzenia trafiki w tej części Europy? Wybywam tam na początku września, dokładnie do Malagi/Torremolinos, więc te lokacje mnie interesują.
Jak dobrze pamiętam to przy Calle Granada w Maladze była jedna z lepiej zaopatrzonych trafik.
TO JA!!! TEN IDIOTA Z POCIĄGU!!!
golf czarny
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: golf czarny » 05 października 2012, 12:11 - pt

Mam goracą prośbę do Państwa bywałych w świecie szerokim, czy moglibyście wskzać warte odwiedzenia trafiki w centralnych rejonach Barcelony. jesli jakimimiś adresami dysponujecie byłbym zobowiazany.
golf czarny
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: golf czarny » 18 października 2012, 01:53 - czw

No to zem siem nabywal ( tak po czesku troche ale nie mam polskich znakow , klepie jeszcze Barcelony czekajac na samolot).

Wyglada to i dobrze i zle :roll:

1) fajka mniej wiecej popularna jak u nas , moze nieco mniej ( sporo osob pali ,ze szlachetniejszych cygara raczej)

2) dobre sa ceny no za puszke SG dac ok 30 zl to prawie raj... ale

3) dane mi bylo SG znalezc w jednym jedynym , zdaje sie najbardiej wyspecjalizowanym sklepie GIMENO i to w okrojonym wyborze . O BBF i FVF nalezy raczej zapomniec. Zreszt innych interesujacych poduktow tez niewiele i raczej takie spotykane u nas . O Orliku ani widu ani slychu podobnie GH. Kupilem zatem zielonego Condora- calkiek dobry. Z fajkami tez raczej nieciekawie. Sciana Petersonow , kilka na oko ladnych pianek i to w rozsadnej cenie 120 euro, ale zadnej okazji. Ciekawa inicjatywa bylo sprzedaz fajek z drugiej reki. Na oko ladnie odswiezone ale cena zbyt wysoka imo 30 euro.
Jedna refleksja wiecej dobrego znajdzie sie w polskiej dobrej trafice niz w barcelonskiej.

BTW :W Barcelonie sklep Gimeno jest ewenementem. Wyroby tytoniowe sprzedaje sie w sieci Tabac i raczej tylko tam. W tych trafikach mozna kupic jakies tytonie ale to raczej wyroby aromatyzowane.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trafiki”