Lublin

Miejsce gdzie w spokoju można pogadać gdzie są warte odwiedzenia trafiki w Polsce i poza nią.

Moderator: Moderatorzy

jony
Fajczarz
Fajczarz

Lublin

Post autor: jony » 08 kwietnia 2005, 20:51 - pt

Czy Koledzy z Lublina mogliby zdradzic tajemnic?, gdzie aktualnie jest najlepsze zaopatrzenie. Zamierzam by? w Lublinie za kilka dni to mo?e co? sobie podkupi? ciekawego.
Dzi?kuje

pozdrawiam - jony
Awatar użytkownika
elvislike
Moderator
Moderator

Post autor: elvislike » 08 kwietnia 2005, 22:27 - pt

hmmm.. z calym szacunkiem dla chelma ( bylem kilkakrotnie i poznalem jego uroki ) daleko na zachod sie nie udasz... z miejsc o ktorych mi wiadomo to z typowych trafik: na lubartowskiej ( niedaleko bramy krakowskiej ) tytoniowa posucha, chyba ze interesuja cie fajki. cos znajdziesz, lacznie z fachowa porada. drugie miejsce, ktore kojarzy mi sie dobrze ze starych dobrych czasow kiedy "osiolkowi w zlobie dano...' to trafika/sklep z winami na swietoduskiej ( z mala filia na karmelickiej ). tam tez raczej fajki, ponad norme w.o.larsen i calkiem sporo dobrego wina. sympatyczny wlasciciel odgraza sie, ze juz niedlugo to ho ho... trzymam go za slowo. cos drgnelo w trafice w galerii centrum ( dawny pedet ) nawet sporo mac barenow lacznie z nowymi z serii uncle lui's rum i whysky, ale 30 zlociszy za mac barena to ja nie dam i basta. nawet virginia nr. 1 mnie nie skusi. miejscem ktore polecal bym do zakupow tytoniu ( fajki tylko z katalogow bo to co jest na sklepie nie chwyta za serce ) to alkohole swiata na krolewskiej. rowniez blisko bramy krakowskiej, ciezko nie zauwazyc. cala oferta dostepnych w naszym kraju dtm'ow z malthousem, noname i da vinci. poza tym na kalinie w kiosku/trafice? mieszczacym sie w championie widziauem kentucky bird i springwater. oczywiscie wszedzie wystepujacych psujow fajkowych do woli.
pozdrawiam.
we are not what we eat, we are what we don't shit... (hugh romney)
jony
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: jony » 09 kwietnia 2005, 13:50 - sob

Serdecznoe dzi?ki. Ju? mam ogólne rozeznanie co i gdzie mozna zakupi?.
Po zakupach nie zapomn? sie pochwali?. O trafice na kalinie jeszcze nie s?ysza?em. Pewnie sie i tam wybiore, je?eli czas mi na to wszystko pozwoli.

pozdrawiam - jony
Celt
Moderator
Moderator

Re: Lublin

Post autor: Celt » 24 lipca 2008, 02:54 - czw

To ja uaktualniam o znane mi obecnie miejsca gdzie można się zaopatrzyć, choć nadal jest z tym w Lublinie niezbyt ciekawie:
Sklep w "Pałacu Parysów" (wejście zaraz na wprost ul. Koziej) - sklep prowadzi przemiły pan, ale też straszny bajarz i o fajkach chyba nie ma jakiejś porażającej wiedzy. Ale można u niego nieraz wyszperać całkiem ciekawe tytonie jak np. granatowego Capitana Blacka, choć ceny niestety do najniższych nie należą)
Sklep w Galerii Centrum (koło wejścia bliższego ul. Narutowicza) - niezbyt wiele tytoni, ale trochę fajek
No i Real, w pasażu jest Cygaleria (trochę tytoni i parę ciekawych fajek)
Czy ktoś jeszcze coś dodatkowo odszukał?
Diord Fionn
ddunn
Początkujący
Początkujący

Post autor: ddunn » 07 maja 2009, 08:03 - czw

byłem na wrotkowkiej (capitello i tyton savinelli),fajek nie za wiele, troszke tytoni.
ddunn
Początkujący
Początkujący

Post autor: ddunn » 20 maja 2009, 14:43 - śr

W Tesco przy orkana pojawił się sklepik z tytoniami. Na głębokiej w alkoholach świata są tylko huzary i ambrosia cherry z "lepszych" tytoni,poprosiłem kierownika by troszkę wzbogacił asortyment (mała lista).
No i w Galerii Centrum jest trafika,można tam też coś ciekawego znaleść (sporo gruszek)

Będąc wczoraj przelotem w tesco widziałęm spory wybór Stanwelli i Samuel Gawith w cenach do 30zł.(czekam na wypłatę)
zebra
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: zebra » 11 czerwca 2009, 01:10 - czw

Na ulicy Kowalskiej 7 (boczna od Placu Zamkowego) obok sklepu elektrycznego pojawiła się nowa trafika (dziś otwarcie). W ofercie: fajki Petersony i Capitello z wkładem z pianki, (ma być więcej), tytoni jak na razie bardzo mało ale na dniach mają się pojawić mieszanki Petersona. Trochę fajkowych zapalniczek, akcesoria do zippo.
EXCLUSIVE LUBLIN
Początkujący
Początkujący

Post autor: EXCLUSIVE LUBLIN » 17 czerwca 2009, 09:04 - śr

Witam, zapraszam na Kowalską 7 tytonie Petersona już są w sprzedaży, niebawem pojawią się nowe pozycje o jakie pytają klienci i jakie jest ciężko dostać.
Awatar użytkownika
emcebob
Pykacz
Pykacz
Kontakt:

Post autor: emcebob » 17 czerwca 2009, 10:00 - śr

Byłem, widziałem, FVF nie dostałem :)
Ale bardzo się cieszę, że coraz więcej jest miejsc, gdzie można kupić tytonie i fajeczki.
Celt
Moderator
Moderator

Post autor: Celt » 17 czerwca 2009, 19:04 - śr

Wiem, że także FVF może się pojawić. Obecnie rozmawiają z Mostexem w sprawie ściągania także tytoni SG, więc nie traćmy nadziei.
Diord Fionn
Awatar użytkownika
emcebob
Pykacz
Pykacz
Kontakt:

Post autor: emcebob » 17 czerwca 2009, 20:12 - śr

Kupiłem natomiast FVF w Pałacu Parysów i okazało się, że jest wyschnięte na wiór, nawet rozdrobnić się nie da bo się kruszy zamiast rozrywać na paseczki :/
Awatar użytkownika
JSG
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: JSG » 23 czerwca 2009, 23:11 - wt

nie chcę się wtrącać, ale czy nie mamy tu do czynienia z sytuacją analogiczną do tej z którą mieliśmy nieprzyjemność w wątku dot. mostexu?
Z jednej strony mamy człowiek z Fajkowo, który na forum najzwyczajniej w świecie funkcjonuje, nie dość tego płaci z to że tu jest, ale bierze czynny udział w życiu forum, reklamując sklep jedynie swoją kulturą i nienachalnością, a z drugiej strony mamy takie zachowanie, nieco jak ze spamboota (robota robiącego spam). Nie specjalnie mi się to podoba...

*jeśli moja wypowiedz jest niezgodna z polityką na forum, to przepraszam, kasujcie
** może to wydzielić do osobnego wątku...
moim cholernie subiektywnym zdaniem
----------------------------------
Amatorska Pracownia Wytwarzania i Reperacji Fajek
Awatar użytkownika
Mariusz Broniarz
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Mariusz Broniarz » 23 czerwca 2009, 23:23 - wt

Dobrze jest poinformować kolegów mieszkających poza dużymi miastami,o możliwościach zakupów.Po co po próżnicy marnować drogocenny w dzisiejszych warunkach czas na zbędną podróż.W nie jednym kiosku wszak można nabyć Alsbo,Amphore ,czy inną sieczkę.
Nikt niczego nie reklamuję pisząc o nowych towarach dostępnych w trafikach.
"Kto myśli,że może,ten może.A kto myśli,że nie może,ten nie może.To jest nieuchronne,niezaprzeczalne prawo".
Pablo Picasso.
Dziku

Post autor: Dziku » 24 czerwca 2009, 19:34 - śr

Ostatnie posty mające walor czystej pyskówki zostały przeniesione do popielniczki.
Apelować w tej sprawie można wyłącznie na PW i wyłącznie do Admina.
Awatar użytkownika
mjp
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: mjp » 24 czerwca 2009, 21:37 - śr

Post ewidentnie reklamowy (prezentujący nową ofertę trafiki w dziedzinie fajek) także został usunięty.
Pozdrawiam
Maciek
-----------
Szukam spokojnego miejsca do palenia fajki
GG: 12204
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trafiki”