Strona 1 z 1

XV Fajkowy Puchar Novotel

: 24 sierpnia 2011, 09:40 - śr
autor: andnn
Kolejny, jubileuszowy tym razem - 15 Puchar Novotel już za niewiele ponad tydzień. Zapowiada się, jak co roku zresztą, świetna impreza. Szczegóły na oficjalnej novotelowej stronie. Ja oczywiście planuję w Poznaniu się pojawić, dobrze się bawić i palić fajkę w miłym towarzystwie :pipeman:

Re: XV Fajkowy Puchar Novotel

: 02 września 2011, 11:09 - pt
autor: Perry
No to sie widzimy znowu Andrzejku :)

Re: XV Fajkowy Puchar Novotel

: 03 września 2011, 16:25 - sob
autor: carlospp
Pojawilem sie tam, ale nie na zawodach, a wczesniej. Co prawda troche osob sugerowalo, zebym sprobowal, ale... nigdy wczesniej nie palilem "konkursowo", wiec pewno by mi slabo poszlo. Ale postanowilem, ze w przyszlym roku troche pocwicze i sprobuje swoich sil w konkursie. Nie, zebym chcial miec nie wiadomo jakie osiagniecia, ale nie chce sie skompromitowac :)
Z takich moich komentarzy obserwatora: szkoda, ze czesc komercyjno/sprzedazowa sie mocno zmniejszyla w stosunku do lat ubieglych. Co nie zmienia faktu, ze stoisko Tadeusza Polinskiego bylo nader ciekawe, co za tym idzie wzbogacilem swoja kolekcje o jedna fajke :) Wyglada tak: http://www.fajkowo.pl/pl/p/Fajka-Polinski-nr-16/2843" onclick="window.open(this.href);return false; - no, nie do konca, bo moja ma jasniejsze drenwo, nie jest prekarbonizowana i ma zupelnie gladka glowke. Ale shape i ustnik - taki sam. Przeznaczenie: jeszcze sie waham, ale albo SG 1792 Flake albo GH Dark Flake.
Przy okazji, z milych kolejnych akcentow, mialem mozliwosc osobistego poznania jednego z naszych poznanskich Kolegow - wiem juz dokladnie, gdzie KKF sie spotyka, z pewnoscia z przyjemnoscia od czasu do czasu pojawie sie u Was, jesli pozwolicie :)

Re: XV Fajkowy Puchar Novotel

: 06 listopada 2011, 00:11 - ndz
autor: oktogenek
może odkopuję dinozaura :D ale co tam, carlospp trzeba było spróbować, ja miałem swój debiut na tym konkursie i wygrałem piękną fajkę Zbyszka Bednarczyka wykonana z oliwki za 28 miejsce ufundowaną przez kalumet :D