Próbki tytoni

Wszelkie dyskusje dotyczące tytoni umieszczamy TUTAJ.

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

krzyh1222@interia.pl
Fajczarz
Fajczarz

próbki

Post autor: krzyh1222@interia.pl » 15 kwietnia 2007, 12:43 - ndz

ja to bym timma no name spróbował, nie wiem czy mi będzie pasował, a tu cała torba 125g to dużo, a to by był taki dobry tytoń na wyjścia gdzieś, co by fajka robiła dobre wrażenie (szczególnie na płci pięknej poniekąt) .... :oops:

pewnie się skuszę kiedyś ....
Grzegorz XVI
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Grzegorz XVI » 15 kwietnia 2007, 13:27 - ndz

Myślę Krzyhu, że warto zaryzykować. Nie wiem do jkiego tytoniu można polić Timma ale jest naprawdę smakowity. W zasadzie to był mój pierwszy tytoń z którego wyciągnąłem smak :wink:
gg: 5238466
pozdrawiam
krzyh1222@interia.pl
Fajczarz
Fajczarz

mmmm

Post autor: krzyh1222@interia.pl » 15 kwietnia 2007, 14:19 - ndz

ok. wyśle jakieś zamówienie w najbliższym czasie :P może dziś, przyda mi się taki miły tytonik, bo ostatnio sama latakia ...
Grzegorz XVI
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Grzegorz XVI » 15 kwietnia 2007, 15:14 - ndz

W poprzednim poście miałem na myśli do jakiego tytoniu można porównać ale jako odskocznia do La to w sam raz. Ja jak na razie La nie trawię dlatego też palę samą Va :) Ostatnio trochę aromatyzowanych :)
Jednak myślę, że nie będziesz żałował, ponieważ tytoń zacny jest jak to mawia Hobbit.
gg: 5238466
pozdrawiam
max887
Pykacz
Pykacz

Post autor: max887 » 16 kwietnia 2007, 23:06 - pn

Jak ktos chce to moge wymienić sie próbką tytonu Clan. Jak coś to na pm
Marcin_Pro
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Marcin_Pro » 16 kwietnia 2007, 23:18 - pn

bublik pisze:
mjp pisze:Teraz na próbki można liczyć w Gdańskim Salonie Fajki (ale tylko niektóre tytonie)i na Sczanieckiej w Poznaniu. W innych trafikach, w których byłem takie coś jak próbki nie występuje.
Bo w Opolu na ul. Katowickiej nie byłeś :) Pozdrawiam, bublik.
Wow Panowie!
Nie jest i nas tak źle!!!
Dziś zrobiłem sobie wolny od pracy dzień, pare godzinek. Zwiedziłem 3 nasze trafiki we Wrocławiu! Szok! Ale to opiszę w innych postach odnośnie każdej z trafik. Jednak w tym napiszę iż w trafice na Chrobrego, nie dość że kolekcja fajek mnie zamurowała to ... próbki są!!! Timm, Malthouse, Blue note,
OP 88, Da Vinci, Milonga, hmm coś jeszcze jak wspomnę to wyedytuję jeszcze post i dodam. Po prostu zaskoczenie. Pan z trafiki rozdawał próbki!!! Teraz trzyma jednak po pół puszki żeby fajczarze mogli sobie zobaczyć, powąchać - wg mnie lepszy rydz jak nic :) I mówi, że jak wkrótce dostanie nowe puszeczki z próbkami to znowu będzie rozdawał.
Fajnie :) Do mnie tytoń nie trafił lecz cygaretka :) Teraz czeka na chwilę wolnego :wink:

Pozdrawiam
z pięknego miasta Wrocławia
"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli". Albert Schweizer
Obrazek

Pipe Club Wrocław + Fajczarze.pl - Serwis poświęcony fajce i paleniu fajki
Awatar użytkownika
Bartosz_J
Początkujący
Początkujący

Re: Próbki tytoni

Post autor: Bartosz_J » 11 stycznia 2012, 19:42 - śr

Temat po 4 latach zostanie przeze mnie odkopany :D
Może któryś z kolegów starszych stażem ma jakieś tytonie którymi mógłby się podzielić a ja jeżeli ktoś będzie chętnie podzielę się moją malutką kolekcją :D
"Jedyna różnica między mną a wariatem to fakt, że nie jestem wariatem."
gg:2758976
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spory tytoniowe”