Jak kupujemy teraz na SYNJECO ?

Wszelkie dyskusje dotyczące tytoni umieszczamy TUTAJ.

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

wikk400
Początkujący
Początkujący

Jak kupujemy teraz na SYNJECO ?

Post autor: wikk400 » 20 marca 2010, 16:57 - sob

Witam wszystkich serdecznie ! Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z Szanownego Grona fajczarzy robił zakupy w SYNJECO po 1 stycznia 2010 ? Ja kto wychodzi finansowo , bo podobno podnieśli stawki akcyzy na wyroby tytoniowe , ja osobiście jestem zainteresowany kupnem tytoniu na wagę ,luzem - czy ktoś z kolegów fajczarzy robił podobne zakupy ? :roll:
Hobbit
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Re: Jak kupujemy teraz na SYNJECO ?

Post autor: Hobbit » 20 marca 2010, 22:07 - sob

OO i ja ciekawy jestem co dalej z Synjeco, nawet niedawno dostałem maila z zapytaniem jakie tytonie z Ich szwajcarskiej oferty chętnie bym widział w tworzonej filii w Polsce. Póki co jednak nic więcej nie wiadomo.
Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu. Prawdziwi twardziele żują pszczoły. :)
JSG
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: JSG » 21 marca 2010, 15:24 - ndz

Przecież tomek w wątku dot. Sy. Pl tłumaczył ze nic się nie zmienia. Wolna wola gdzie zamówisz. Liczyć się trzeba z tym ze paczka z sy. Ch wychodzi ze Szwajcarii i może trafić do UC. Ale taka sytuacje mamy od ok roku.
Ostatnio zmieniony 21 marca 2010, 18:53 - ndz przez JSG, łącznie zmieniany 1 raz.
moim cholernie subiektywnym zdaniem
----------------------------------
Amatorska Pracownia Wytwarzania i Reperacji Fajek
tomasz_z
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: tomasz_z » 21 marca 2010, 17:18 - ndz

Nie zmieniło się nic, jak napisał JSG w sprawie zamówień. Jedyne co się zmieniło - to stawki za tytoń plus stawki za wysyłkę w przypadku kupowania w CH. Zmiana ta związana jest z podwyżką wprowadzoną w Szwajcarii.

A SY PL, wciąż w zawirowaniach z krajowym prawem i ustawami - ale ciągle małymi krokami do przodu. Niestety, plan otwarcia w lutym - nie udał się.
follow the white rabbit...
gg# 1668157

http://www.zembrowskipipes.com" onclick="window.open(this.href);return false;
tatar.tatar
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: tatar.tatar » 22 marca 2010, 09:38 - pn

tomasz_z pisze:Niestety, plan otwarcia w lutym - nie udał się.
Alez my to wiemy :wink:

Oby jak najszybciej wszystkie sprawy udalo się pomyślnie załatwić i w końcu ten sklep uruchomić na naszym podwórku.
sat666sat
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: sat666sat » 22 marca 2010, 23:09 - pn

Również czekam na otwarcie))) Pożyjemy - zobaczymy - miejmy nadzieje, że w naszym pięknym kraju taka możliwość bedzie miała miesjce :pipeman:
gg 1986482
"Lepiej mało dobrego, niż dużo złego"
jarrro
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: jarrro » 19 kwietnia 2010, 23:36 - pn

Czyli teraz zamawiając w synjeco jak płacić i w jakiej walucie , by wyszło najtaniej?
A ja pozdrawiam serdecznie
jarrro
tomasz_z
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: tomasz_z » 19 kwietnia 2010, 23:44 - pn

Wszystko opisane jest na stronie synjeco.ch

Można w pln w przeliczeniu z CHF lub w CHF bezpośrednio z karty kredytowej.

Zachęcam do lektury strony - kwotowo wyjdzie podobnie zqwsze.
follow the white rabbit...
gg# 1668157

http://www.zembrowskipipes.com" onclick="window.open(this.href);return false;
JSG
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: JSG » 20 kwietnia 2010, 00:34 - wt

jarrro pisze:Czyli teraz zamawiając w synjeco jak płacić i w jakiej walucie , by wyszło najtaniej?
W wątku pt. "wspólne zamówienie... " znajdziesz kilkakrotnie powielany opis całej "procedury" łącznie z cennikiem przesyłek (choć chyba ostatnio trochę podrożały)
Awatar użytkownika
newget
Początkujący
Początkujący

Post autor: newget » 28 kwietnia 2010, 10:53 - śr

jarrro pisze:Czyli teraz zamawiając w synjeco jak płacić i w jakiej walucie , by wyszło najtaniej?
Witaj Jarrro
Wyślij meila w języku polskim do Daniela z zapytaniem ile złotych będzie kosztowała konkretna ilość określonego tytoniu.Poproś o nr konta w banu polskim i.......po kłopocie.
Pozdrawiam Adam
daniel@synjeco.ch <daniel@synjeco.ch>
JSG
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: JSG » 28 kwietnia 2010, 11:34 - śr

newget pisze:
Witaj Jarrro
Wyślij meila w języku polskim do Daniela z zapytaniem ile złotych będzie kosztowała konkretna ilość określonego tytoniu.Poproś o nr konta w banu polskim i.......po kłopocie.
Pozdrawiam Adam
daniel@synjeco.ch <daniel@synjeco.ch>
Z tego co się orientuje, p. Daniel nie zna języka polskiego i trochę nie kulturalnie jest wysyłać mu wiadomość w tym języku. W ten sposób stawia się p. Schneidera w dziwnej sytuacji, bo w zasadzie powinien on taką wiadomość potraktować jako spam, ale kultura osobista zmusza go do szukania innych rozwiązań... ale to tylko takie moje wrażenie, moje subiektywne zdanie. Na forum podany jest adres p. Agnieszki Schneider, która zna nasz języki i to z tego adresu wypadało by jednak skorzystać.
Podając adres w formie interaktywnej, narażasz adresata na ataki ze strony spambootów które przeczesują silniki php w poszukiwaniu właśnie tego typu wpadek użytkowników, to również niezbyt miłe z twojej strony.
jarrro
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: jarrro » 28 kwietnia 2010, 12:42 - śr

Już wysłałem zamówienie do synjeco , 5 tytoni po 10 fr. plus koszta przesyłki mi nieznane , kartą kredyt. opłacone wszystko, zamówiony GH va. Ostatnio , czyli rok temu czekałem ponad 2 miesiące, na realizację, bo Pan Sz. nie miał 1 tytoniu....
jarrro
Awatar użytkownika
newget
Początkujący
Początkujący

Post autor: newget » 28 kwietnia 2010, 16:34 - śr

Witaj JSG
Meil który podałem do Daniela nie jest meilem prywatnym , a na adres firmy.Jak wiesz jego przemiła małżonka Agnieszka jest Polką Więc nie bawmy się w Wersal.W końcu ważne są słowa i interes.W zeszłym roku podczas telefonicznej rozmowy Agnieszka zapewniała mnie , że w razie kłopotów językowych śmiało można pisać w języku polskim.Dlatego pozwoliłem sobie na taką sugestie.A nawiasem mówiąc jeżeli jest Ci znany meil do Agnieszki to chyba przyjemniej gdybyś Jarrrowi podał ten adres a nie odsyłał go do witryny Synjeco i prowadził puste dywagacje czy trochę niekulturalnie , czy bardzo niekulturalnie.
Mam nadzieje drogi JSG , że nie czujesz się dotknięty moim postem ale uczestniczę w forum akwarystycznym i zawsze z miła chęciom tłumaczę młodszym kolegom nawet najprostsze zagadnienia.A na tym forum bardziej doświadczeni koledzy z lubością odsyłają do wyszukiwarki jak gdyby rozważania na tematy fajczarskie ich męczyły , czy irytowały.Boję się dnia kiedy wszystko zostanie opisane i na forum pozostanie tylko market tytoniowy i fajkowy.No , ale to moje subiektywne przemyślenia za przeczytanie których serdecznie dziękuję.
Pozdrawiam jak zawsze bardzo serdecznie Adam
Ostatnio zmieniony 28 kwietnia 2010, 16:39 - śr przez newget, łącznie zmieniany 1 raz.
jarrro
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: jarrro » 14 maja 2010, 09:28 - pt

Przy zamówieniu 5 paczek tytoniu bez ubezpieczania paczki płacisz po 40 zł za tytoń, co daje 200 zł .
jarrro
Awatar użytkownika
zyghom
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

Post autor: zyghom » 18 października 2010, 07:33 - pn

ostatnio zamowilem 3x po 250g w jednej paczce a transport kosztowal 26 CHF (Priority Insured) - w sumie 176 CHF
koperta miala stempel UC ale nie doszlo do doliczenia cla
ale najlepsze: paczka wyslana w piatek o 14:00 doszla do mnie w poniedzialek o 12;00

Daniel jest wielki !
zyga
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spory tytoniowe”