Boswell Pipes & Tobacco

Wszelkie dyskusje dotyczące tytoni umieszczamy TUTAJ.

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

Awatar użytkownika
dopeman
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Boswell Pipes & Tobacco

Post autor: dopeman » 11 grudnia 2013, 12:27 - śr

Witam po 5 latach przerwy :pipeman:

Zainteresowały mnie wyjątkowo te tytonie, opisywane są w wielu recenzjach jako najlepsze obecnie produkowane aromaty, akceptowane, lubiane i wysoko oceniane również przez fanów mieszanek angielskich. Firma rodzinna, nieduża, produkuje nie tylko aromaty.

http://www.boswellpipes.com/tobaccoblends.html
http://www.tobaccoreviews.com/brand/234 ... es-tobacco

Opisy niektórych sprawiają że ślina cieknie.. spora ilość recenzji i wysokie noty na tobaccoreviews

Czy ktoś miał przyjemność?

Czy ktoś kiedyś zamawiał z USA?

Czy znalazło by się paru chętnych do zamówienia grupowego, których również zaciekawiła ta firma?

Pozdrawiam!
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Ralph
Początkujący
Początkujący

Re: Boswell Pipes & Tobacco

Post autor: Ralph » 11 grudnia 2013, 12:42 - śr

Czy ktoś ma w ogóle jakiś patent na sprowadzenie tytoniu ze Stanów? Oczywiście nie liczę naiwnie na opowiedzenie o tym na forum ogólnym, ale na PW - bardzo chętnie się dowiem. Mam bowiem chrapkę na tytoń Hobbit weed, który nie licząc oczywiście kosztów przesyłki, wychodzi bardzo tanio, ale od Dave'a z Tewksbury & Company dostałem następującego maila:

Ralph,
We are currently not set up to ship overseas orders due to several packages being rejected by Postal authorities in EU countries. We hope to come up with an easier way to ship Internationally in the near future. If you should know anyone living in the U.S. who you may be visiting in the near future, you may consider using their address to forward your order. Of course, when we get this situation resolved I would be glad to send you an e-mail and we can try it once again.

I tyle. Lipa :-(
Miał minister Nowak sześć zegarków na każdej z dwóch kończyn,
mimo to nie zauważył, kiedy czas mu się skończył.
golf czarny
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Re: Boswell Pipes & Tobacco

Post autor: golf czarny » 11 grudnia 2013, 13:19 - śr

Nie odpowiem bo znam tylko jedną odpowiedź ale głupią.

Natomiast proponuję żeby Kolega zaopatrzył sie w tytoń GH Ultimum. W moim odczuciu (a paliłem mniej więcej w jednym czasie oba) jest bardzo podobny do Hobbit's Weed.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spory tytoniowe”