Strona 1 z 1

Boswell Pipes & Tobacco

: 11 grudnia 2013, 12:27 - śr
autor: dopeman
Witam po 5 latach przerwy :pipeman:

Zainteresowały mnie wyjątkowo te tytonie, opisywane są w wielu recenzjach jako najlepsze obecnie produkowane aromaty, akceptowane, lubiane i wysoko oceniane również przez fanów mieszanek angielskich. Firma rodzinna, nieduża, produkuje nie tylko aromaty.

http://www.boswellpipes.com/tobaccoblends.html
http://www.tobaccoreviews.com/brand/234 ... es-tobacco

Opisy niektórych sprawiają że ślina cieknie.. spora ilość recenzji i wysokie noty na tobaccoreviews

Czy ktoś miał przyjemność?

Czy ktoś kiedyś zamawiał z USA?

Czy znalazło by się paru chętnych do zamówienia grupowego, których również zaciekawiła ta firma?

Pozdrawiam!

Re: Boswell Pipes & Tobacco

: 11 grudnia 2013, 12:42 - śr
autor: Ralph
Czy ktoś ma w ogóle jakiś patent na sprowadzenie tytoniu ze Stanów? Oczywiście nie liczę naiwnie na opowiedzenie o tym na forum ogólnym, ale na PW - bardzo chętnie się dowiem. Mam bowiem chrapkę na tytoń Hobbit weed, który nie licząc oczywiście kosztów przesyłki, wychodzi bardzo tanio, ale od Dave'a z Tewksbury & Company dostałem następującego maila:

Ralph,
We are currently not set up to ship overseas orders due to several packages being rejected by Postal authorities in EU countries. We hope to come up with an easier way to ship Internationally in the near future. If you should know anyone living in the U.S. who you may be visiting in the near future, you may consider using their address to forward your order. Of course, when we get this situation resolved I would be glad to send you an e-mail and we can try it once again.

I tyle. Lipa :-(

Re: Boswell Pipes & Tobacco

: 11 grudnia 2013, 13:19 - śr
autor: golf czarny
Nie odpowiem bo znam tylko jedną odpowiedź ale głupią.

Natomiast proponuję żeby Kolega zaopatrzył sie w tytoń GH Ultimum. W moim odczuciu (a paliłem mniej więcej w jednym czasie oba) jest bardzo podobny do Hobbit's Weed.