Inauguracja

Omawianie spraw związanych z fajkami i różnymi innymi przedmiotami klubowymi

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Inauguracja

Post autor: Łukasz Omasta » 21 czerwca 2005, 10:03 - wt

Skoro wypaliła sprawa fajek klubowych to inaguruję dział na forum traktuj±cy o wszystkim co dotyczy działalno¶ci forum jako nieoficjalnego klubu fajczarskiego. Mam nadzieję, że wszystko potoczy się dobrze i niedługo wyro¶niemy na dobrze skoordynowan± i wpływow± grupę trzymaj±c± władzę. Albo fajki :D
Awatar użytkownika
Radesz
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Radesz » 21 czerwca 2005, 10:56 - wt

Howgh,
Rozwijamy się widać i oby tak dalej szło... :lol:
Pozdrawiam Radesz
Gdybym palił fajkę tak długo jak biegnę maraton, to byłbym MISZCZEM!
Marató Barcelona 2011 - 04:59:31
Poznań Maraton 2011 - 04:47:59
Awatar użytkownika
mjp
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: mjp » 21 czerwca 2005, 11:57 - wt

Może by zgłosić Forum do RKPF jako Pipe Club? Była by to jaka¶ szansa np. na uczestnictwo w zawodach itp. dla ludzi mieszkaj±cych w okolicy, w której żaden pipe club nie działa.
Pozdrawiam
Maciek
-----------
Szukam spokojnego miejsca do palenia fajki
GG: 12204
Awatar użytkownika
Von Jungingen
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: Von Jungingen » 21 czerwca 2005, 12:02 - wt

lukaszomasta pisze:Mam nadzieję, że wszystko potoczy się dobrze i niedługo wyro¶niemy na dobrze skoordynowan± i wpływow± grupę trzymaj±c± władzę. Albo fajki Very Happy
A może będziemy trzymać jedno i drugie :) w końcu jedno drugiemu nie wadzi a i pomóc może... :)

Pozdrawiam!
"Szkocja to kraina twardzieli, bo w kraju w którym nie wynaleziono spodni a osty sięgają do pasa trzeba być twardym!" inspektor R. Fouler (Thin Blue Line)
Awatar użytkownika
Cinek
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Cinek » 21 czerwca 2005, 12:51 - wt

Ja bym chciał władzy...
A ponadto chciałbym, abysmy się kiedys wszyscy spotkali nie wirtualnie, ale w czasie realnym = Walny Zjazd (Konwent) Forum.
Walą się rządy i królestwa, a... fajka trwa.
Awatar użytkownika
Marcin_Pro
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Marcin_Pro » 21 czerwca 2005, 13:20 - wt

Cinek pisze:Ja bym chciał władzy...
A ponadto chciałbym, abysmy się kiedys wszyscy spotkali nie wirtualnie, ale w czasie realnym = Walny Zjazd (Konwent) Forum.
To ja jak Kolega podobnie (choc może przewrotne to trochę)
:D :D :D :D :wink: a i spotkania z chęci± największ± się doczekac nie mogę.

A pozatym to jeszcze bym chcial w±tku wrocałwskich fajczarzy, bo już w liczbe grono ro¶nie i może co¶ z tego by wynikło ?
"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli". Albert Schweizer
Obrazek

Pipe Club Wrocław + Fajczarze.pl - Serwis poświęcony fajce i paleniu fajki
Awatar użytkownika
bublik
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: bublik » 21 czerwca 2005, 15:04 - wt

mjp pisze:Może by zgłosić Forum do RKPF jako Pipe Club? Była by to jaka¶ szansa np. na uczestnictwo w zawodach itp. dla ludzi mieszkaj±cych w okolicy, w której żaden pipe club nie działa.
Trzebaby odprowadzać składki do RKPF. Poza tym dużo osób by odeszło z forum wtedy :/ Nie każdy chce być w klubie, a na forum tak.
Odnomu - bublik, drugomu - dyrka ot bublika.
Dziku

Post autor: Dziku » 21 czerwca 2005, 15:12 - wt

bublik pisze:(...)Trzebaby odprowadzać składki do RKPF. Poza tym dużo osób by odeszło z forum wtedy :/ Nie każdy chce być w klubie, a na forum tak.
W sumie jedno drugiemu nie przeszkadza...
Osobi¶cie jednak nie zależy mi na wniesieniu "organizacyjno - statutowych" prawideł w moje życie fajczarskie. Ale jak kto¶ nie ma klubu w okolicy, a czuje że tym co w fajce najlepsze może być palenie na czas 3 g Alsbo - to wtedy taki Klub Fajczarzy Internautów jest idealnym rozwi±zaniem. Służyć zreszt± może nie tylko jeżdżeniu na zawody. Widziałbym go jednak bardziej przy planowanym serwisie fajczarskim niż przy samym Forum.
Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Łukasz Omasta » 21 czerwca 2005, 17:42 - wt

Co do oficjalnego klubu to byłbym niechętny.. Nawet bardzo. Z wielu powodów. Może udałoby się na specjalnych prawach co¶ takiego ruszyć w RPKF'ie ale to, jak Dzik mówi, przy serwisie.
Awatar użytkownika
martenn
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: martenn » 21 czerwca 2005, 23:22 - wt

RPKF kosztuje. A na spotkania klubowe czy zawody to mozna bez czlonkostwa w oficjalnym (RPKF-owym) pipe klubie.
Awatar użytkownika
M-kwadrat
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: M-kwadrat » 21 czerwca 2005, 23:32 - wt

Martenn ma rację - oprócz Pucharu ¦wiata Drużyn _Klubowych_ na wszelkich innych imprezach w Polsce można jak najbardziej wystartować jako osoba niezrzeszona.

Co do zakładania klubu to rozmawiałem z Heniem Rogalskim i jest on jak najbardziej za. Jako że jest zaangażowany mocno w ruch klubowy to organizowanie się fajczarzy w klubach ma dla niego głównie zalety. Oczywi¶cie jak przystało na kulturaln± organizację przymusu nie ma i każdy może mieć odmienne zdanie. Według niego nie byłoby problemu aby klub istniał na zasadach nieco mniej sformalizowanych a więc członkowstwo internetowe byłoby jak najbardziej dopuszczone. Kilka osób musiałoby się zebrać naprawdę i stworzyć grupę odpowiedzialn± za klub a reszta mogłaby się spotykać wedle możliwo¶ci bo jednak w działalno¶ci klubowej chodzi również o integrację ¶rodowiska fajczarskiego czemu służ± m.in. spotkania.

Dopiero co Heniu był w Łodzi - między innymi spotykał się z członkami klubu fajkowego to była okazja wypytać go o wszystko osobi¶cie. Ale że to człowiek udzielaj±cy się mocno na różnych imprezach to na pewno podobna okazja jeszcze się trafi bez konieczno¶ci przyjeżdżania do Poznania.
Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Łukasz Omasta » 22 czerwca 2005, 00:45 - śr

Tomek Stefaniak dzwonił do mnie, że Henio przyjechał ale niestety jak zwykle miałem nawał roboty. Ale dopadnę go jako¶ i pogadam jak by¶my mogli wygl±dać organizacyjnie i czy wogle jest sens. Osobi¶cie nic nie mam do klubów ale z racji zawodu nie spodziewam się zagrzania miejsca na dłżej niż dwa trzy lata st±d klub to dla mnie kiepski pomysł. Poza tym osobi¶cie marzy mi się animacja ruchu fajczarskiego bardziej egalitarna niż klubowa. Propagowanie fajki jako stylu życia bez stawiania zapór (pozornych ale dla niezorientowanego zawsze) klubów i tak dalej. Mimo to zajmę się spraw± klubu i organizacj± ale dopiero przy serwisie. Forum to za mało :D
Hilson

Post autor: Hilson » 22 czerwca 2005, 19:36 - śr

lukaszomasta pisze:Tomek Stefaniak dzwonił do mnie, że Henio przyjechał

(Ciach)
Mimo to zajmę się spraw± klubu i organizacj± ale dopiero przy serwisie. Forum to za mało :D
Mój ojciec przestrzegał mnie "synu od wszelkich Zwi±zków, Partii, Organizacji i innych Band trzymaj się z daleka". Tak czynię przez te ....dzie¶ci lat i jest mi z tym dobrze.
Mnie Forum w zupełno¶ci wystarczy (IMHO), dla innych to może ZA MAŁO.
Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Łukasz Omasta » 22 czerwca 2005, 19:51 - śr

Hilsonie mało. Forum to miejsce raczej dla aktywnych fajczarzy. Nie przekona "nowych" :D Marzy mi się fajkowa skarbnica wiedzy i kontaktu. Najlepiej z wersj± anglojęzyczn±.. Nigdzie na ¶wiecie nie ma serisu fajkowego działaj±cego na duż± skalę. FAJCZARZE CAŁEGO ¦WIATA ŁˇCZCIE SIĘ :D Im nas więcej tym łatwiej wywrzeć presję na importerów :evil:
Hilson

Post autor: Hilson » 22 czerwca 2005, 20:20 - śr

Witaj,

no chyba, że w tym celu...
ale ja trochę inaczej widzę wszelki "o¶rodki wpływu".
Tym niemniej cel wydaje się być zbożny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fajki i memorabilia forumowe”