Inauguracja

Omawianie spraw związanych z fajkami i różnymi innymi przedmiotami klubowymi

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Marcin_Pro
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Marcin_Pro » 22 czerwca 2005, 22:10 - śr

lukaszomasta pisze:FAJCZARZE CAŁEGO ¦WIATA ŁˇCZCIE SIĘ :D Im nas więcej tym łatwiej wywrzeć presję na importerów :evil:
Zgadza się!!!

Pipesmokers of all countries, incorporate, incorporate, incorporate !

pozdrawiam
Marcin
"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli". Albert Schweizer
Obrazek

Pipe Club Wrocław + Fajczarze.pl - Serwis poświęcony fajce i paleniu fajki
Awatar użytkownika
bublik
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: bublik » 23 czerwca 2005, 00:44 - czw

lukaszomasta pisze:Marzy mi się fajkowa skarbnica wiedzy i kontaktu. Najlepiej z wersj± anglojęzyczn±.. Nigdzie na ¶wiecie nie ma serisu fajkowego działaj±cego na duż± skalę. FAJCZARZE CAŁEGO ¦WIATA ŁˇCZCIE SIĘ :D
Ale wtedy domena musiałaby być jaka¶ taka anglobrzmi±ca i oczywi¶cie .com lub .org :-)

Ja, podobnie jak Hilson, i tak nie mam zamiaru zrzeszać się nigdzie. Może kiedy¶ przyjechałbym go¶cinnie na spotkanie; ale gdzie¶ tkwić i się zobowi±zywać ... nie ma szans!
Odnomu - bublik, drugomu - dyrka ot bublika.
Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Łukasz Omasta » 23 czerwca 2005, 00:50 - czw

Zgadzam się co do zobowi±zań. LuĽna forma jest naprawdę najlepsza. Za bardzo jestem leniwy coby się zrzeszać. Ale zgromadzenie internetowe zrzeszaj±ce pokaĽn± ilo¶ć osób (jak osi±gniemy tysi±c) może już wywierać wpływ na otoczenie. Poza tym miło w napotkanym przygodnie fajczarzu rozpoznać kolegę z forum/serwisu. Dlatego serwis chcę postawić sam a nie na cudzym serwerze. Nie lubię być zależny i jak co¶ się zwali to wolę być sam odpowiedzialny a nie wskazywać na kogo innego. Domena .org jest jedn± z lepszych bo tańszych a je¶li artykuły będ± tłumaczone na angielski to nie widzę powodu aby nie zagl±dali do nas go¶cie spoza naszej grupy językowej (chociaż forum pozostałoby polsko języczne z przyczyn logicznych).
Widzę fajczarstwo swoje ogromne....
Fajczarskie macki oplataj±ce ¶wiat....
Czemu nie :D
Awatar użytkownika
Marcin_Pro
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Marcin_Pro » 23 czerwca 2005, 10:01 - czw

lukaszomasta pisze: Ale zgromadzenie internetowe zrzeszaj±ce pokaĽn± ilo¶ć osób (jak osi±gniemy tysi±c) może już wywierać wpływ na otoczenie.
No to brakuje nam jeszcze na pokładzie 838 osób :!:
Może jaka¶ mobilizacja :wink:
"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli". Albert Schweizer
Obrazek

Pipe Club Wrocław + Fajczarze.pl - Serwis poświęcony fajce i paleniu fajki
Hilson

Post autor: Hilson » 23 czerwca 2005, 21:25 - czw

lukaszomasta pisze:Zgadzam się co do zobowi±zań.

(Ciach)
Widzę fajczarstwo swoje ogromne....
Fajczarskie macki oplataj±ce ¶wiat....
Czemu nie :D
:) Czemu nie, to cały mój komentarz.
Lech
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Lech » 25 czerwca 2005, 20:15 - sob

Ta strona tez kosztuje, wiec nie byloby bledem dla uzytkownikow wprowadzic oplate rejestracyjna...naturalnie rozsadna...co do rejestracji Klubu, to sie wstrzymam, (bedzie wiecej do placenia na funkcjonariuszy).. jesli wiekszosc zdecyduje, ze to potrzebne, to bede za
Lech
Awatar użytkownika
martenn
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: martenn » 25 czerwca 2005, 23:16 - sob

Jesli zrobic oplate rejestracyjna, to niestety wiekszosc odpadnie. Teraz ciezko z kasa. Ja osobiscie tez bym zrezygnowal, gdybym mial cos tutaj placic.
Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Łukasz Omasta » 26 czerwca 2005, 08:23 - ndz

Panowie spokojnie. Jaka opłata rejestracyjna. Szczerze mówi±c trochę sobie tego nie wyobrażam. Nie każdy ma konto w sieci a płacenie esemesami pachnie lewizn±. Płacę za forum i nie narzekam. Dzięki temu mamy w miarę stabilne miejsce w sieci gdzie możemy się spotykać bez reklam i różnych wyskakuj±cych Dagmar :) A nie kosztuje mnie to dużo więc nie ma problemu. Serwis będzie kosztował więcej ale mam zamiar utrzymywać go z reklam i to mój problem. Od uczestników żadnych pieniędzy brać nie mam zamiaru.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fajki i memorabilia forumowe”