Fajka œwišteczna

Omawianie spraw związanych z fajkami i różnymi innymi przedmiotami klubowymi

Moderator: Moderatorzy

Dziku

Post autor: Dziku » 04 lipca 2005, 14:40 - pn

Wybacz, ale póki co to chyba jednak Ty reagujesz nieco zbyt nerwowo.
I zachęcasz innych do działań niecelowych.
Przecież Łukasz napisał wyraĽnie:
lukaszomasta pisze:(...)Możemy dumać nad projektem Zbyszka ale własnego nie przedstawimy z prostej przyczyny. Projekty albo nie będzie albo będzie mnóstwo i w końcu nic z tego nie wyjdzie. Fajka klubowa też nie została wybrana demokratycznie
(...) Przepraszam ale przy takiej ilo¶ci ludzi (ponad 150 osób) trudno aby każdy miał to samo zdanie :D Na razie tyrania się sprawdza i może tak pozostanie :pipeman:
Wszystko na ten temat. Chyba, że zamierzasz zamiast bić pianę sam zoranizować plebiscyt, wyłonić wygrany model, przeprowadzić zamówienie... Wtedy oczywi¶cie ma to sens. Ale racz poinformować o tym najpierw Łukasza, a potem innych Forumowiczów... Życzę powodzenia w ewentualnej realizacji projektu....
Von Jungingen pisze: (...) Mikołaj na Wielkanoc!? Chyba Ci się Cinku z Zaj±czkiem pomyliło, albo jeszcze nie wiesz że jak choinka to ¶więta Bożego Narodzenia... He he he... No chyba że u Was w Łodzi to jakie¶ inne wyznanie macie...
A inne wyznanie niż Twoje to Ľle :roll: ????
Mamy w Łodzi cały czas co najmniej cztery wyznania...
WeĽ pod uwagę, że nawet nie wszyscy na Forum musz± być Twojego wyznania i słowa Twoje mog± ich urażać...

Dla Cinka Mikołaj na Wielkanoc nie jest niczym niezwykłym. Po pierwsze on odwiedza zawsze najpierw grzeczne dzieci. Zanim do Cinka dotrze - trochęczasu mnie. Po drugie - nie każdy tak szybko jak Ty wyrzuca choinkę. U Cinka na balkonie ów atrybut Bożego Narodzenia nabiera czas jaki¶ mocy urzędowej... :lol: :wink:
Awatar użytkownika
borkows
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: borkows » 04 lipca 2005, 15:04 - pn

My¶lę, że na tym Pnowie poprzestańcie i wracajmy do tematu.
Jestem za - jeszcze nie odebrałem forumowej - pierwszej ale już jestem za kolejn±.

PS
Dziku, nie tylko u Cinka to magiczne drzewko nabiera tak dłuuuuugo mocy :D :D ... nie od parady ono magiczne , żeby od razu na ¶mietnik :lol: :lol:
Dziku

Post autor: Dziku » 04 lipca 2005, 15:32 - pn

borkows pisze:(...)Dziku, nie tylko u Cinka to magiczne drzewko nabiera tak dłuuuuugo mocy :D :D ... nie od parady ono magiczne , żeby od razu na ¶mietnik :lol: :lol:
Mój rekord to wystawienie drzewka w Wielk± Sobotę bardzo wcze¶nie rano :oops: :lol: Wygl±dało nieĽle i... bardzo ¶wi±tecznie :wink:
Awatar użytkownika
Von Jungingen
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: Von Jungingen » 04 lipca 2005, 15:33 - pn

Inne wyznanie to nic złego, ja nic takiego nie twierdzę i zastanawiam się sk±d u Ciebie takie oskarżenia!? Zastanawiam się jeno co to za wyznanie że na Wielkanoc odwiedza Was Mikołaj :)

Mam nauczkę na przyszło¶ć żeby z Łodziakami nie wdawać się w dyskusję bo... a zreszt±... to bez sensu...

Pozdrawiam i wielkie... SORRY gadanie z Wami to jak przechadzka po dolinie łez... :(
Ostatnio zmieniony 04 lipca 2005, 15:40 - pn przez Von Jungingen, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szkocja to kraina twardzieli, bo w kraju w którym nie wynaleziono spodni a osty sięgają do pasa trzeba być twardym!" inspektor R. Fouler (Thin Blue Line)
Dziku

Post autor: Dziku » 04 lipca 2005, 15:39 - pn

Von Jungingen pisze:Inne wyznanie to nic złego tylko zastanawiam się co to za wyznanie że na Wielkanoc odwiedza Was Mikołaj :)
No i widzisz - to kwestia zachowania nie wyznania... :wink:

To co napisałem zabrzmiało chyba też nieco za ostro - przepraszam.

A ¶w. Mikołaj jest i tak najbardziej zadowolony po Gwiazdce... Ponieważ wtedy ma aktualne adresy wszystkich niegrzecznych dziewczynek... :wink: :lol:
Awatar użytkownika
Von Jungingen
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: Von Jungingen » 04 lipca 2005, 15:43 - pn

Dziku pisze:A ¶w. Mikołaj jest i tak najbardziej zadowolony po Gwiazdce... Ponieważ wtedy ma aktualne adresy wszystkich niegrzecznych dziewczynek...
!?
"Szkocja to kraina twardzieli, bo w kraju w którym nie wynaleziono spodni a osty sięgają do pasa trzeba być twardym!" inspektor R. Fouler (Thin Blue Line)
Awatar użytkownika
Irek
Moderator
Moderator

:-)

Post autor: Irek » 04 lipca 2005, 16:24 - pn

Popieram pomysł "¶wiatecznej fajeczki", choć zastanawiam się, czy nie lepiej zrobić noworoczn± :wink:
Dla tych co maj± propozycje wygladu (zwłaszcza poparte zdjęciami), chciałem zauważyć, że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby takie fajki sobie kupili normalnie w trafikach.
My¶lę, że cała zabawa z fajkami "klubowymi" polega na tym, że powstaj± one dla nas w niepowtarzalnych seriach (mam nadzieję) i stanowi± jak do tej pory niespodziankę :-)
Gdybym, wiedział, że zamówiona przez nas fajka jest taka jak inna, innej firmy z katalogu, to raczej nie zamawiałbym "naszej".
Cały frajda w tym, że tak na prawdę zdajemy się na pomysł mistrza :)

Pozdrawiam i popieram dyktaturę 8)
TO JA!!! TEN IDIOTA Z POCIĄGU!!!
pchełas
Początkujący
Początkujący

Post autor: pchełas » 04 lipca 2005, 17:58 - pn

podpisuję się pod tym projektem obiema rękoma [i nogoma takoż :) ], a co do kształtu to najchętniej znalazłbym pod choink± jaki¶ bent lecz jestem otwarty na propozycje :) najważniejsze jest dla mnie żeby fajeczka nie była przesadnie droga bo jak wiadomo ¶więta to czas wzmożonych wydatków.
n00ber
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: n00ber » 04 lipca 2005, 21:08 - pn

Jestem za jak zwykle :)

Zdajmy sobie jednak sprawe ze owe fajki ktore juz Lukasz zaczal wysylac zostaly zaplanowane rok temu :D Byly spory co do ksztaltu i innych detali tak wiec jesli sie sprezymy i nie bedzemy dyskutowac zbytnio co do typu fajki pomysl ma racje bytu na swieta :) Jesli o mnie chodzi to kazdy ksztalt bedzie dobry :) Wazne by fajka byla niepowtazalna.
Awatar użytkownika
kashiash
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: kashiash » 04 lipca 2005, 21:49 - pn

jestem za! w calej rozci±gło¶ci ;)
zadnych sztampowych fajek! maja byc wzory zaprojektowane specjalnie dla nas! Oczywiscie numerowane, tylko wprowadzilbym lekka modyfikacje kolejnym razem jak wezme 2 fajki to zeby nie mialy tego samego numeru - ten drugoi moze byc z konca kolejki - ale ta pierwsza seria niby n-ta fajka z 33 a fajek bylo 36 ... Tylko prosze nie odbierac tego jako narzekanie - to tylko propozycja - a fajka jest super - pale w niej niedawno nabytego Davidoff's Orientala - (Dzieki Dziku za kontakt)
Awatar użytkownika
elvislike
Moderator
Moderator

Post autor: elvislike » 04 lipca 2005, 21:54 - pn

za. i zdaje sie na fantazje mistrza.
pozdrawiam:-)
we are not what we eat, we are what we don't shit... (hugh romney)
PYK
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: PYK » 04 lipca 2005, 23:15 - pn

Jestem za Paul Oom'em - od dawna marzę o takiej fajce. Ten shape chyba najbardziej pasuje mi do ¶wi±t, no może jeszcze kalabasz. Ale oczywi¶cie zgodzę się bardzo chętnie na niespodziankę.

PYK
Keep the "faja" burning!!!
(BLF)

SKYPE ME "fario2007"
Awatar użytkownika
Cinek
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Cinek » 05 lipca 2005, 14:25 - wt

Von Jungingen pisze:Inne wyznanie to nic złego, ja nic takiego nie twierdzę i zastanawiam się sk±d u Ciebie takie oskarżenia!? Zastanawiam się jeno co to za wyznanie że na Wielkanoc odwiedza Was Mikołaj :)
Mam nauczkę na przyszło¶ć żeby z Łodziakami nie wdawać się w dyskusję bo... a zreszt±... to bez sensu...
Che, che :D :lol: Cały ambaras, przez moje przejęzyczenie... Już poprawiłem w po¶cie Wielkanoc na Boze Narodzenie. Głowa my¶li, a palce pisz± zupełnie co¶ innego... W każdym razie zostałem mianowany ideologiem. Mnie to nie obraża, bo uważam wła¶nie, że przy ul. Wiejskiej nie ma ideologów - sa za¶ demagodzy i hochstaplerzy).
Palenie fajki chyba także można zaszufladkować do ideologii. Jest to wszakze jakas idea! Ot, np. "fajka mniej szkodzi".
A swoja drog± nie mam nic przeciwko temu, aby ¶w. Mikołaj odwiedzał wszystkich potrzebuj±cych codziennie (a niewatpliwie w naszym kraju s± tacy, chociażby największy wstyd III RP - głodne dzieci!).
A co do fajki, piszecie Wasze szanowne propozycje adresuj±c je... na Berdyczów :wink: Ja naprawde nie mam nic przeciwko temu, abym "dostał" fajkę w tzw. "ciemno".
Walą się rządy i królestwa, a... fajka trwa.
bublik
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: bublik » 05 lipca 2005, 20:02 - wt

Przepraszam bardzo, ale wg. mnie w naszej Polskiej tradycji ¦w. Mikołaj odwiedza nas 6 XII. Czyli troszkę przed Bożym Narodzeniem. Tym bardziej pomysł ten odpada, chyba że FMS jest już tak zglobalizowana i zkokakolizowana. A szkoda :-( Jeżeli pieni±dze pozwol± - jestem za. A pomysł z niespodziank± - jeszcze bardziej za :-)
Odnomu - bublik, drugomu - dyrka ot bublika.
Lech
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Lech » 05 lipca 2005, 20:17 - wt

Tyle, ze Bednarczyk jakos mi sie kojarzy z tym co juz w trafficach widzialem, ale jesli jakosc bedzie gwarantowana przez Lukasza, to ok, jestem za... :?
Zablokowany

Wróć do „Fajki i memorabilia forumowe”