Kilka Fajeczek plus gratisy PILNIE!

Tu możemy zamieścić informacje o fajkach szukających nowych właścicieli :D

Moderator: Moderatorzy

New_Man
Pykacz
Pykacz

Kilka Fajeczek plus gratisy PILNIE!

Post autor: New_Man » 10 lutego 2011, 23:00 - czw

Witam

Mam do sprzedania 3 fajeczki ze względu na trudną sytuację finansową.

1. Passatore Churchwarden 543 w stanie nówka ( palone w niej było 3 razy) do której w gratisie dodaję długie wyciory Vauen Churchwarden. W fajce palony był The Malthouse który dodaję do fajki. Cena jaka mnie interesuje to 200 zł .

2. Piccadilly Made in London England. Kupiona używana w DB stanie, po jednej kąpieli solno-spirytusowej wnętrza.
W fajeczce palona była Va no. 1 od Mac Barrena. Piękna Fajeczka z możliwością osadzenia w niej filtra 9mm. W kominie jest już delikatna warstwa nagaru zneutralizowana smakowo przez metodę profesorską (sól-spirytus). Fajka palona może 6 razy.
Cena jaka mnie interesuje to 100 zł do negocjacji.

3. Kaywoodie "500" . Wrzosiec z niewymiennym skraplaczem. Kupiona używana, miała być poddana odświeżaniu ale brakło czasu i sytuacja finansowa zmusza mnie do sprzedaży. W środku zaczątki nagaru. Cena 80 zł do negocjacji.

W związku z tym że sprawa jest bardzo pilna. Fajeczki są na sprzedaż tylko do przyszłego piątku. Jeśli się nie sprzedadzą to trudno. Zachęcam do kupna. Zdjęcia zamieszczę później ze względu na chwilowy brak aparatu.
Kontakt:
e-mail: golfiarzmk2@gmail.com lub kosmoczlap@gmail.com
tel: 516324738
gg: 4385992

Pozdrawiam
Damian
Awatar użytkownika
ENGLISHMAN
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Re: Kilka Fajeczek plus gratisy PILNIE!

Post autor: ENGLISHMAN » 11 lutego 2011, 10:56 - pt

Zastanów się Kolego nad cenami raz jeszcze. Rynek zweryfikuje to sam, ale jeśli naprawdę zależy Ci żeby je sprzedać, to źle zacząłeś. Powiem nawet, że dałeś trochę czadu, w szczególności z Piccadilly... Pierwszy zestaw też można nowy kupić za 220 zł, a Ty używaną fajkę i palony tytoń chcesz sprzedać za 200?! Przecież ta różnica to koszt przesyłki:D
"Gdybym był komunistą albo chrześcijaninem, życie nie byłoby takie zawiłe. Mógłbym próbować narzucić innym ogólnikowe zasady moralności. Ale sens, jaki nadaje się własnemu życiu, to inna sprawa."
New_Man
Pykacz
Pykacz

Re: Kilka Fajeczek plus gratisy PILNIE!

Post autor: New_Man » 11 lutego 2011, 15:25 - pt

Wszystkie ceny są do negocjacji. Więc oznacza to że jeżeli ktoś zaproponuje za pierwszy zestaw 180 zł i będzie przy tym uparty to sprzedam za 180. Ceny są orientacyjne. Piccadilly jak pójdzie za 60 zł też będę zadowolony.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fajkowy market”