Kilka fajek na sprzedaż

Tu możemy zamieścić informacje o fajkach szukających nowych właścicieli :D

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
KrzysT
Fajczarz
Fajczarz

Re: Kilka fajek na sprzedaż

Post autor: KrzysT » 15 lutego 2012, 08:06 - śr

11. rezerwacja
Contrarwise, (...), if it was so, it might be; and if it were so, it would be but as it isn't, it ain't. That's logic.
aszer
Początkujący
Początkujący

Post autor: aszer » 15 lutego 2012, 13:50 - śr

Witam,
kurcze się nie załapałem :D

Przepraszam nie spojrzałm na datę tylko na ostatni wpis
Ostatnio zmieniony 15 lutego 2012, 16:16 - śr przez aszer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KrzysT
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: KrzysT » 15 lutego 2012, 14:33 - śr

Biorąc pod uwagę, że oferta wisi od 19 lipca, gratuluję refleksu ;)
Na drugi raz - można zapytać, zarezerwować...
Naprawdę nie rozumiem potrzeby dopisywania tego typu komentarza, bo on nic nie wnosi.
Natomiast na pocieszenie powiem, że to nie są ostatnie fajki, jakie zamierzam sprzedać. Jakaś pianka też się jeszcze znajdzie.
Ale kiedy znajdę czas, żeby coś wystawić i czy będzie to na forum - tego nie potrafię powiedzieć.
Contrarwise, (...), if it was so, it might be; and if it were so, it would be but as it isn't, it ain't. That's logic.
golf czarny
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: golf czarny » 15 lutego 2012, 17:34 - śr

KrzysT pisze:...czy będzie to na forum - tego nie potrafię powiedzieć.
Panie Krzysztofie Pana poprzednia oferta została tak perfekcyjnie skonstruowana,że jeszcze po pół roku występują jej echa . Czasem jak mi smutno z powodu moich fajek patrzę na te , które Pan sprzedawał. Proszę wystawiać tu.
Awatar użytkownika
KrzysT
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: KrzysT » 15 lutego 2012, 18:48 - śr

Po pierwsze proszę mi nie panować ;) Tu są internetsy, tu wszyscy - z nielicznymi wyjątkami - jesteśmy na ty.

Po drugie nie bardzo rozumiem sformułowanie "perfekcyjnie skonstruowana oferta". To są przeciętne fajki, żadne high endy, tyle, że starałem się je opisać na tyle starannie, na ile umiem. To nie jest trudne, choć wymaga odrobiny włożonego czasu.
Cenowo też można znaleźć bardziej korzystne oferty.

Natomiast odnośnie "wystawiania tu" jest jeden problem - techniczny. Wystawianie w jednym wątku, którego po sprzedaży fajki nie można edytować w celu usunięcia oferty jest niewygodne i mało czytelne dla potencjalnego kupującego. Po jakimś czasie nie sposób się zorientować, czy dana fajka została sprzedana, czy nie. I nie dotyczy to tylko kupujących. Sam miałem z tym w pewnym momencie problem :oops: Oczywiście mógłbym założyć osobny wątek do każdej fajki, ale widzę, że nie jest to powszechnie praktykowane na tym forum, więc nie będę naruszał panujących zasad.

Zresztą sam spójrz - aszer wyedytował swojego posta i teraz moja wcześniejsza wypowiedź jest po prostu bez sensu. Mówiłem, bałagan.

Mogę jednak obiecać, że moja ewentualna oferta będzie widoczna na Fajkanecie. Na szczęście to tylko kliknięcie stąd ;)
golf czarny
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: golf czarny » 16 lutego 2012, 10:55 - czw

KrzysT pisze:Po drugie nie bardzo rozumiem sformułowanie "perfekcyjnie skonstruowana oferta".
I właśnie znaczy to ,że starannie opisana i przez to uczciwa.
Awatar użytkownika
KrzysT
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: KrzysT » 03 marca 2012, 13:19 - sob

11. SOLD

I przy okazji - wystawiłem kilka nowych fajek, na Fajkanetowej giełdzie, czyli tu:

http://www.fajka.net.pl/category/uwagi/ ... jkanetowa/

Chętnych zapraszam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fajkowy market”