[S] Fajka Vauen Dr Perl i tytoń XMAS 2009

Tu możemy zamieścić informacje o fajkach szukających nowych właścicieli :D

Moderator: Moderatorzy

sherlock_pipe
Początkujący
Początkujący

[S] Fajka Vauen Dr Perl i tytoń XMAS 2009

Post autor: sherlock_pipe » 22 listopada 2011, 16:43 - wt

Witam.
Niestety nie nacieszyłem się tym zestawem długo, ponieważ jak tylko narzeczona zobaczyła fajkę i tytoń, kazała mi to od razu wyrzucić, aby nie widziała, go na oczy. W związku z tym postanowiłem ją sprzedać, aby ktoś inny mógł się cieszyć tym pięknym zestawem ;)
Mam na sprzedaż Fajkę Vauen Dr Perl 5069, fajka jest bardzo zadbana - z tematu http://www.fajczarze.pl/forum/viewtopic.php?f=29&t=4718" onclick="window.open(this.href);return false;.
Oraz kultowy tytoń XMAS 2009 - 85 gram w oryginalnej puszce.
Oferty proszę składać na PW.
Dziękuje i Pozdrawiam
Sherlock_pipe
sherlock_pipe
Początkujący
Początkujący

Re: [S] Fajka Vauen Dr Perl i tytoń XMAS 2009

Post autor: sherlock_pipe » 05 grudnia 2011, 22:52 - pn

Fajka wraz z tytoniem nadal na sprzedaż, jestem w stanie sprzedać za dużo mniej niż kupiłem, proszę składać propozycję na PW.
Pilne, ponieważ nie mam co z nią zrobić, a moja narzeczona codziennie o nią pyta, więc jestem na skraju nerwicy :D.
Czekam na propozycje, proszę śmiało pisać kwoty, chętnie rozważę każdą propozycję.
Dziękuje i Pozdrawiam
Sherlock_pipe
lkulos
Pykacz
Pykacz

Post autor: lkulos » 05 grudnia 2011, 22:59 - pn

wiem co czujesz ja tez mam w domu wojnę o fajkę :) i szukam magicznego sposobu na poskromienie kobiety co by jej zapach nie przeszkadzał juz nawet kupilem jakies kadzidelka i nic ale sie nie poddaje :offtopic:

wiem ze to nie na temat ale musiałem sie podzielić moimi smutnymi spostrzeżeniami
pozdrawiam

Lkulos
oktogenek
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: oktogenek » 05 grudnia 2011, 23:08 - pn

Jeśli twoja kobieta nie toleruje twojego zamiłowania do palenia fajki to nie ma innego wyjścia tylko zmienić kobietę :wink: a tak na serio ja też mam cały czas w domu wojny o to że śmierdzi dymem i właśnie robie sobie oddzielny pokój gdzie będę mógł spokojnie oddawać się swojemu fajczarskiemu hobby i gdzie moja druga połowa ni będzie mieć wstępu :lol:
Awatar użytkownika
vlasij
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: vlasij » 06 grudnia 2011, 08:08 - wt

Przecież można palić poza domem; szanując autonomię drugiego człowieka wymagajmy od niego tego samego.
Pozdrawiam serdecznie!
Fajczarz Weteran

Post autor: yopas » 06 grudnia 2011, 08:56 - wt

Mam to szczęście, że moja Małżonka, chce mnie takiego jakim jestem. Ze wszystkimi udziwnieniami.
Dodatkowo dodam, że jej zdaniem nie ma takiego tytoniu, który palony, by nie śmierdział. Czy to oznacza, że nie mogę palić w domu? Nie. Fakt nie jestem nałogowcem i wypalam dwie-trzy fajki w tygodniu. A ponieważ mi również zależy na niepsuciu relacji, więc w dni ciepłe i pogodne chadzam na balkon (znów mam szczęście, bo jest przytroczony do mojego mieszkania), a w dni chłodne używam patentu opisanego tutaj: (K)LI(N)K.
Życząc mądrych Towarzyszek pozdrawiam
y,
[...]
sherlock_pipe
Początkujący
Początkujący

Post autor: sherlock_pipe » 06 grudnia 2011, 18:01 - wt

vlasij pisze:Przecież można palić poza domem; szanując autonomię drugiego człowieka wymagajmy od niego tego samego.
Super dziękuje wszystkim, no niestety na razie muszę się obejść smakiem, bo już nawet nie chodzi o dym, ale o samo palenie, że jest szkodliwe i bla bla bla ... :D Zobaczymy może zbyt radykalnie, Ją chciałem przekonać, na razie sprzedam sprzęt, a jak się trochę uspokoi to może jakoś ją przekonam i np. za rok uda mi się ją namówić ;)

TYTOŃ SPRZEDANY ! ZOSTAŁA SAMA FAJKA ;)
OFERTY PROSZĘ NA PW :D
Dziękuje i Pozdrawiam
Sherlock_pipe
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fajkowy market”