Sprzedaż kolekcji fajek

Tu możemy zamieścić informacje o fajkach szukających nowych właścicieli :D

Moderator: Moderatorzy

katakumba
Początkujący
Początkujący

Sprzedaż kolekcji fajek

Post autor: katakumba » 02 lutego 2015, 17:36 - pn

Drodzy Forumowicze!

Niestety z kilku powodów, także zdrowotnych, muszę zaprzestać palenia fajki. Uff...

W związku z tym wystawiam na sprzedaż egzemplarze z mojej kolekcji.

Ponieważ wolałbym sprzedać wszystkie fajki za jednym zamachem, do 13 lutego czekam na oferty za całą kolekcję. Jeśli się nie uda, będę sprzedawał pojedynczo, o czym poinformuję w osobnym poście. Jeśli ktoś kupi całą kolekcję, dostanie ode mnie dobry upust. W Poznaniu i okolicach mogę przywieźć za darmo. Na kolekcję składają się: (kolejność na zdjęciach jak na liście) http://www.fotosik.pl/u/maly880324/album/1732890/1

Stanwell Brass Band 85 - po renowacji, lekki zapach w kominie po aromatach. Trzeba jeszcze zrobić tzw. profesora. 110 zł

Ropp Moroco po renowacji, nie palony, jedyny minus to lekko nadpalony rim. 50 zł

Nording extra - prawdziwe cacko po renowacji, duży czołg - 130 zł

Stanwell Royal Briar 306 - po renowacji - 130 zł

Pianka no name - po renowacji, zeszlifowana i polerowana. Specjalnie pozostawiona minimalna powłoka nagaru w stożkowym kominie. Jedyny minus to widoczne, a trudne do usunięcia zabrudzenia wewnątrz ustnika. - 120 zł

Crystal Jeantet - po renowacji - 50 zł

Savinelli Punto Oro - po zdarciu nagaru. Ustnik minimalnie przetarty od zębów i minimalnie matowy. Bardzo ładna fajka. Lakierowana - 60 zł

Mała pianka, ładnie ozdobiona. Komin do leciutkiego przetarcia papierem ściernym. - 60 zł

Fajka Kolebka 2008 Bróg, palona raz - 40 zł

Fajka Bruyere Garantie - według poprzedniego właściciela nigdy nie palona. Na ustniku widoczne jakieś małe ryski. - 40 zł

Fajka Bróg - Zielonogórski Klub Fajki - raz palona. Drewno - chyba buk? - 20 zł

Vanguard Mat Meerschaum - z wkładką z pianki - do przetarcia papierem ściernym plus ustnik do renowacji - 20 zł

Lincoln London Style - Ładna fajeczka, ustnik do renowacji - 25 zł

Scottie Genuine Briar - mała fajeczka. Jedyny minus - grubo lakierowana. Ktoś polakierował tak, że kropla jest na krawędzi komina i trzeba zeszlifować. Nie zdążyłem się za to zabrać. - 20 zł

Fajka Bruyere Garantie - duża, pojemna, masywna. Bardzo przyjemnie się w niej pali. Ustnik do małej renowacji - 25 zł

Fajka Governor - spora fajka, dobrze leży w dłoni. Ustnik do renowacji. - 25 zł

Fajka Howal - nieduża fajka, ustnik do renowacji. Nietypowe ryflowanie, mało widoczne zarówno na zdjęciach jak i gołym okiem. - 15 zł

Kukurydzianki z Chin - wszystkie niepalone. Brak tzw. gwizdka, ale gorsza jakość wykończenia niż Missouri Meerschaum. Jedna z nich jest mała - 9,5 cm. Sprzedam wszystkie razem za 20 zł.

RAZEM 980 zł. Przypomnę - za całą kolekcję dam dobry rabat.

W żadnej z fajek ustnik nie jest zzieleniały. Niektóre mają ślady od zębów, co opisałem i uwieczniłem na zdjęciach.

Na wszelkie dodatkowe pytanie chętnie odpowiem. Przepraszam za jakość niektórych zdjęć.

Pozdrawiam i polecam wątek na tytoniowym markecie.
katakumba
Początkujący
Początkujący

Re: Sprzedaż kolekcji fajek

Post autor: katakumba » 03 lutego 2015, 16:35 - wt

Nieaktualne, pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fajkowy market”