lorenzo

Tutaj rozmawiamy o różnych fajkach, z którymi mamy przyjemność

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
szkielu
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

lorenzo

Post autor: szkielu » 20 grudnia 2005, 14:24 - wt

co sadzicie o fajkach lorenzo?
"– Stara fajka, jak stara zona: wierna i pewna, ale i młoda czasem sie przyda!"
http://www.fotoreporter.info.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
Irek
Moderator
Moderator

:-)

Post autor: Irek » 20 grudnia 2005, 16:16 - wt

Te z najtanszych serii nie są moimi faworytami. Poobgladałem sobie ich trochę i miewają kiepsko zrobione nawierty. Zdarzały się z mimośrodowo osadzoną pianką i w ogóle wykończenie wrzośca sprawia dość plastikowe wrażenie :?
To moje zdanie i na pewno trzeba mieć w ręce fajkę, żeby ją ocenić bo i dobre egzemplarze na pewno się znajdą. Ja mam jedną fajeczkę kupioną do kolekcji ze względu na wygląd.
W tej chwili zdobi stojak, hehe - jakoś szybko mi się znudziła.
TO JA!!! TEN IDIOTA Z POCIĄGU!!!
Śpioch
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Śpioch » 21 grudnia 2005, 12:10 - śr

Irku całkowice się z tobą zgadzam , ja też mam jedną i też zdobi pokój spoczywając na stojaku. Znalazłem na niej kilka drobnych kitowań ,ogólnie ładna ale krajowe są ładniejsze .
Awatar użytkownika
szkielu
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: szkielu » 04 lutego 2006, 00:02 - sob

jednak sie zdecydowałem na nielakierowana. fajnie ciemnieje pod wpływem czasu i palenia. jak narazie zadowolony wielce jestem z niej:)
"– Stara fajka, jak stara zona: wierna i pewna, ale i młoda czasem sie przyda!"
http://www.fotoreporter.info.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
dr Wicik
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: dr Wicik » 04 lutego 2006, 10:41 - sob

Ja kupiłem tydzień temu - fajeczka Lorenzo z najtańszej serii spitfire długa - 28 cm, matowa główka (i to bynajmniej nie od lakieru matowego), z nawiertem był kłopot bo na 12 sztuk w trafice tylko dwie miały wykonany poprawnie ale jak sie poszuka to można znaleźć. Fajeczka oczywiście prekarbonizowana ale mozna bardzo łatwo to usunąć, a drewno jest dośc przyzwoite i w miare twarde.
Jest po opalaniu na 1/3, teraz plae na 2/3. pali sie w niej naprawde chłodno i bardzo sucho - może zasługa tytoniu 1792 Flake SG.
Taka to moja relacja o fajeczce lorenzo - niby tania ale jak narazie pali sie przyjemnie (opale do końca i zobacze czym mnie zaskoczy).
Awatar użytkownika
Józef
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Józef » 06 lutego 2006, 06:40 - pn

Kiedys dostałem taką fajeczkę w prezencie. Jakoś specjalnie mnie nie urzekła ani swoim wyglądem, ani smakiem. Tak jak u moich przedmówców stoi spokojnie na stojaczku... :)
Seks jest podstawą, życie zabawą, wódka nałogiem, a fajka jest Bogiem
Kudłaty
Początkujący
Początkujący

Post autor: Kudłaty » 31 maja 2006, 18:02 - śr

Topic jest z pytaniem co sadzicie o danej fajce, a jako, ze nie lubie co chwila smiecic forów nowymi topicami, totez zamieszcze swoje pytanie tutaj:

Przymierzam sie do kupna nowej fajki. Bedzie to na pewno wrzosiec, w cenie do powiedzmy 150 zł.
I teraz zastanawiam sie nad dwoma typami - secondy od Savinella (http://trafikapolska.pl/trafika/index.p ... /1/sort/6a), ktore z racji renomy firmy sa pewniakami, ktore raczej na pewno nie przysporza nieprzyjemnosci, ze niewlasciwym nawiertem itd (przynajmniej tak mi sie wydaje ;) ), niemniej jednak rozwazam tez kupno ktorejs z fajek Capitello (http://sklep-tytoniowy.abc24.pl/default.asp?kat=16308).
Poniewaz nie jestem pewien co do tego wyboru, to czy moglibyscie mi cos polecic/przestrzec/pomoc? Czy lepiej nie ryzykowac i wziac ktoregos z Savinella, czy tez moze skusic sie na te Capitello?

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fajki”