Bróg 47- problem

Tutaj rozmawiamy o różnych fajkach, z którymi mamy przyjemność

Moderator: Moderatorzy

Hilson
Fajczarz
Fajczarz

Re: Bróg 47- problem

Post autor: Hilson » 24 czerwca 2008, 21:36 - wt

.... ciach...wrócić do tej fajki i to nie tylko z sentymentu.
Witam,
proszę czytaj ze zrozumieniem.
1. MSZ ......
2. z sentymentu do Forum, a nie wyrobów fajkopodobnych pewnej firmy.
. ....ciach.... ja spośród pewnego zasoby swoich fajek
prawdopodobnie nie wezmę do ręki wyrobu fajkopodobnego, czego i Tobie życzę. Jest tyle pięknych fajek na Świecie. Życie jest zbyt krótkie, by się rozdrabniać na wyroby fajkopodobne i wyroby tytoniopodobne.
MSZ.
Pozdrawiam,
Hilson
martenn
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: martenn » 24 czerwca 2008, 22:26 - wt

Założyłem, że MSZ znaczy moim skromnym zdaniem, co zdaje się leżało w intencji autora. Wykorzystanie przeze mnie 'sentymentu' miało inne znaczenie niż Twoje. Ja po prostu lubię gruszki. Właśnie zamierzam się z kupnem kolejnej, być może już za parę dni w Przemyślu. A wyrobów tytoniopodobnych nie używam.
Hilson
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Hilson » 24 czerwca 2008, 22:51 - wt

Witam,
Teraz nadajemy na tych samych falach. :)
Nie bierz mojego pisania tak głęboko do serca, nie chciałem Cię urazić. Jeśli tak uczyniłem, przepraszam.
Czytam Forum dość regularnie i bardzo szanuję Twoje zaangażowanie w życiu Tego Forum, którego ja sam jak i Ty, jesteśmy cząstką.
Wiem, że Wybieracie się do P-śla na Święto Fajki caqłą ekipą i tego mogę Wam pozazdrościć.
Wcześniej wiedziałem, że odbędzie się na początku lipca i tak rezerwowałem urlop ....
Będę 04.-06'08 w P-ślu. Zapraszam na pojednawcze co-nie-co.
... a jak sam piszesz, nieważne w czym, byleby dobry tytoń.

Łączę wyrazy szacunku.
Pozdrawiam,
Hilson
martenn
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: martenn » 25 czerwca 2008, 10:38 - śr

O jakimkolwiek urażaniu nie ma mowy:-) W Przemyślu niestety będę tylko między sobotą a poniedziałkiem, potem idę do pracy więc nijak nie da się zostać dłużej. Ale być może kiedyś:-) A wracając do tematu, proponuję fajkę zostawić i palić dalej tudzież poddać ją lekkiej renowacji/naprawie. Szczególnie to ostatnie lubi być ciekawe i daje doświadczenie na przyszłość:-) A jak sie fajka znudzi to na półeczkę z nią. Może kiedyś będzie stanowić podstawę do jakiejś przeróbki? A może kiedyś przyjdzie ochota ponownie zmierzyć się z gruszką:-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fajki”