Strona 1 z 1

witajcie :)

: 08 czerwca 2009, 01:07 - pn
autor: S_P
Witajcie :)

Jestem Wrocławianinem i jakiś czas temu odnalazłem to forum i jego wrocławską sekcję. Chciałbym poprosić by ktoś stąd, kto renowuje fajeczki i miał do czynienia z fajkami lakierowanym, ktoś kto chciałbym mi powiedzieć na żywo parę rzeczy ujawnił się :)

oczywiście kawa z ekspresu i fajeczki będą również;)

jeśli ktoś z Was miałby czas jakoś w środku tygodnia bądź pod koniec to proszę o kontakt tu, na prv/pw albo na gg 9050128

pozdrawiam
~szary

Re: witajcie :)

: 08 czerwca 2009, 02:27 - pn
autor: Rheged
Witamy na forum! Korzystaj z wyszukiwarki i dużo czytaj, sporo tu wiedzy i opinii, zawsze znajdziesz coś, co Cię zainteresuje :)
Co do renowacji fajek, polecę kanał na YouTubce, który odkryłem całkiem niedawno. Kolega Amerykanin nagrywa swoje wynużenia na temat fajek oraz fajczenia i puszcza w sieci. Skarbnica wiedzy. I można conieco podpatrzeć, jak na przykład cykl o renowacji fajek. Podstawy bardzo dobrze prezentuje - oto link, poszperaj pod hasłem "Refurbishing Pipes".

Re: witajcie :)

: 08 czerwca 2009, 16:54 - pn
autor: S_P
dzięki !:)

na pewno sprawdzę

pozdr.
~szary

Re: witajcie :)

: 06 grudnia 2010, 19:25 - pn
autor: Tom_GTP
Będe teraz od piątku we Wrocławiu więc wpadne do Ciebie. Pisałem na Pw a GG mam mobilne więc mam problemy odnośnie kontaktu.
Napisz tutaj albo zadzwoń. Masz w wiadomści pw mój numer. Jeśli ktoś chcę się spotkać to zapraszam. Będe w sobotę w Magnoli u kolegi ze stoiska (trafiki) koło 10:00 do 15:00 W plan spotkania o ile ktoś wpadnie będzie degustacja Savinelli Aroma który ostatnio tam kupiłem. Też bym coś zdegustował więc weźcie coś ze sobą :-D

Re: witajcie :)

: 06 grudnia 2010, 23:21 - pn
autor: MSee
Witaj :-)

Pozdr.