Strona 1 z 1

Rattray's Charles Mixture

: 26 stycznia 2005, 21:18 - śr
autor: Thomas
Witam! mam pytanko i wstyd mi :oops: widziałem w traffice jakiegoś rattraysa w zielonej puszce takiej jak konserwy (kształt), nie znam jednak jego nazwy. Wiecie może co to za tyoń i jak go oceniacie.
Sorki z takie pytanie z brakiem danych
miłego dymka
Thomas

: 27 stycznia 2005, 07:27 - czw
autor: almik
Do zielonych puszeczek pakowany jest Charles Mixture. Jeżeli chodzi o ocenę to paliłem go parę miesięcy temu i wrażenia mam pozytywne. jest wart popróbowania. Walory smakowe i zapachowe na wysokim poziomie. Ale palić go trzeba wolniutko, wtedy można z niego wydobyć wszystko co najlepsze.

: 27 stycznia 2005, 12:39 - czw
autor: Cinek
Skład: Virginia, Burley, Karolina
Typ mieszanki: aromatyczna
Moc: lekki
Słodki, mocno aromatyczny (zapach na długo zostaje w fajce, na wąsach...) marcepan, w którego tle czuć jeszcze miąższ sułtańskich rodzynek. Pali się łatwo (o wiele lepiej niż Light Aroma Savinelli’ego). Dla otoczenia atrakcyjny zapach świąt!
Czysta przyjemność o każdej porze.
Uwaga, fajka b. mocno nasiąka zapachem! Jak po paleniu kadzidła.

raj dla otoczenia, nie dla podniebienia

: 12 lutego 2005, 17:13 - sob
autor: Jarek
Ja jednak nie jestem niestety zwolennikiem tytoni aromatyzowanych, więc z góry przepraszam szacownych fajczarzy za ocenę zapewne skrajnie subiektywną. Po kupieniu i spróbowaniu zostawiłem puszkę w biurze. Tam przynajmniej palacze papierosów, a także przeciwnicy palenia z entuzjazmem przyjmują w nozdrza dym z Charlsa. Nawet bywam proszony o nawonnienie pomieszczeń biurowych. W pracy więc palę, nie będę przecież straszył ludzi latakią, skoro odpowiada im ten palony kokos, to niech mają. W domu, po obiedzie, sięgam po 965 i świat znowu jest piękny.

: 15 lutego 2005, 19:01 - wt
autor: Thomas
Smakowity tytoń, pali się bez problemów. Jego aromat wydaje się w miarę naturalny.. Z kolegą fajczarzem nazwaliśmy go " tytoniem wielkanocnym"