Mac Baren - Mixture (Scottish Blend)

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

Śpioch
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Mac Baren Mixture

Post autor: Śpioch »

Witam !!!
Wczoraj zakupiłem zaszetkę tego specyfiku , może ktoś się podzieli doświadczeniami z tym tytoniem.
Mój jest bardzo wysuszony odrazu umieściłem go w pojemniku z nawilżaczem.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
szkielu
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

:)

Post autor: szkielu »

niezly jest:) bardzo subtelny zapach. prawie niewyczuwalny w kawiarni 8) smakowo lekko slodki, kojarzy mi sie troche z cukierkiem - krówką.bardzo grzeczny w paleniu. nie ma tendencji do gasniecia.pali sie sucho. jak ktos lubi delikatne aromaty to warto sprobowac :idea:
"– Stara fajka, jak stara zona: wierna i pewna, ale i młoda czasem sie przyda!"
http://www.fotoreporter.info.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
Komodor
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Komodor »

Mi smakował. Ostatnio coraz żadziej pale aromaty ale ten oceniam pozytywnie. Wypaliłem prawie 3 100gramowe puszki. Jednak z moich obserwacji wynika że nie pali się sucho. Zawsze miałem sporo z niego kondensatu, tak że musze paląc go używać filtrów. Pali się jednak łatwo, przyjemnie i smacznie.
Miłego palenia.
Pozdrawiam

Rapis
Hieronim
Początkujący
Początkujący

Post autor: Hieronim »

Polecam. Niezły tytoń. Warto spróbować. Aczkolwiek moim zdaniem bardziej warto mac baren vanilla. Lubie smak budyniu. Ale o gustach smakowych sie nie dyskutuje. Choć można wymieniać poglądy :-) Pożądny tytoń. Zdaniem moich kubków smakowych oczywiście.
bkolodz
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: bkolodz »

ja kupilem niedawno na allegro 100g w puszeczce. Calkiem niezly....hmm z kazda fajeczka smakuje lepiej. Niezbyt natarczywy smak i aromat, mi kojarzy sie z karmelkami lub miodem... ogolnie z czyms slodkim.
Cos czuje ze bede do niego wracal, choc tak samo mowilem o Springwaterze a juz do niego nie wracam, posmakowalem w czms lepszym.
Mac Baren'sa polecam :D
GG : 6423598

Nobody knows what's inside my pipe!!!
Marcin_
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Marcin_ »

Acha! To Ty kupiles ten tyton po wielkiej licytacji. :) Mialem nadzieje kupic go za 10-15 zl, glupi myslalem, ze ludzie go nie zauwaza. :)
PS: przepraszam za :offtopic:
Jestem dyspozytorem własnych torów.
bkolodz
Fajczarz
Fajczarz

hehehe, ano ja, i nie żałuję zakupu :)

z każdym paleniem coraz bardziej wyczuwam delikatność smaku i słodkość aromaru:)

choc nie jest to tyton do palenia na przykład 2 razy dziennie - bo wtedy może się wydawać zbyt mdły :)
Mialem nadzieje kupic go za 10-15 zl, glupi myslalem, ze ludzie go nie zauwaza.
może to nie graal ale warto było policytować. :pipeman:

Don_ChiChot
Fajczarz
Fajczarz

Mac Baren - Mixture (Scottish Blend)

Post autor: Don_ChiChot »

Czy moze ktos cos o tym tytoniu napisac??? jest w bazie.. ale tak jak by go nie bylo :)

Dostalem ten tyton.. od zajaczka (hmm i nie wiem czy zaczyna jej (tzn jemu) sie zmysl polepszac czy nic sie nie zmienilo ;) ) oryginalny- Duński
Bum tralalala wciagam gleboko ....
bkolodz
Fajczarz
Fajczarz

slodki, pali się dobrze i zostawia siwy popiół. Smakkojarzy mi sie z karmelkami lub cukierkami "krówki". Smaczny ale nie jest t dla mnie aromat kompletny

mccrash
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

Post autor: mccrash »

Bardzo przyjemnie mi sie paliło, dobrze się pali, nie jestem aż tak wytrawny jak inni koledzy aby się tak pięknie o smaku rozpisywac, ale mile wspominam jego smak i aromat i zapewne wróce do niego jeszcze nie raz.
Jakub
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Jakub »

MB Mixture wspominam miło. To ciekawa mieszanka produkowana od lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Ciekawostką jest to, że w jej skład wchodzi około 30 odmian tytoni z różnych części świata. Są to grubo cięte liście Virginii i Burleya dosłodzone czarnym cavendishem. Całość wygląda i smakuje bardzo przyjemnie, od początku do końca obdarowuje palacza słodkim dymkiem. Kilka razy tytoń jakby mnie "oszukiwał", ponieważ myślałem, że zgasł a kiedy pociągnąłem kilka razy mocniej okazało się że wciąż się tli - chodzi o to że mieszanka jest lekka pod względem mocy i trzeba uważać żeby nie rozgrzać jej zbytnio. Poza tym nawet palona wolno wytwarza dość dużo wilgoci. Jednak słodycz i aromat jakim obdarza warte są spróbowania.
Awatar użytkownika
kashiash
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: kashiash »

mi zas ów tytoń nie pasuje. Odnosze wrazenie ze te 30 roznych mieszanek nie wynika ze specyficznej receptury, tylko ze wrzucane tam jest wszystko co pozostaje po produkcji innych tytoni w MB.Smak tym bardziej na to wskazuje: taki misz-masz
Ostatnio zmieniony 25 kwietnia 2006, 20:32 - wt przez kashiash, łącznie zmieniany 1 raz.
Kashiash
Awatar użytkownika
Komodor
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Komodor »

Przyjemny w smaku, łatwo się pali ale pozostawia dużo kondensatu (nie do palenia bez filtra). Mi tak posmakował że wypaliłem 3 100gramowe puszki. Ja polecam (dla smaku).

Pozdrawiam
Pozdrawiam

Rapis
Awatar użytkownika
etherni
Pykacz
Pykacz

Post autor: etherni »

kashiash pisze:mi zas ów tytoń nie pasuje. Odnosze wrazenie ze te 30 roznych mieszanek nie wynika ze specyficznej receptury, tylko ze wrzucane tam jest wszystko co pozostaje po produkcji innych tytoni w MB.Smak tym bardziej na to wskazuje: taki misz-masz
I tu się zgadzam,powiem dosadniej - dla mnie śmietnik... chyba najbardziej nietrafiony zakup tytoniu jaki dokonałem.
obecnie pykam:Malthouse,Rattray's Old Gowrie,Torben Dansk No.6 English Light

GG: 2974862
Thomas
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Thomas »

Mi bardzo podchodzi ten tytoń. Jestem w trakcie drugiej saszetki. Trzeba się w niego wczuć i palić go umiejętnie. Pale go bez filtrów, wystarczy palić powoli i jest ok. Podoba mi się ten tytoń, jest taki "luźny". Mój obecny faworyt na tytoń do codziennego pykania.

miłego dymka
Thomas
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mac Baren”