CAPTAIN BLACK ROUND TASTE

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

niedzwiecki
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant
Posty: 121
Rejestracja: 17 kwietnia 2008, 13:18 - czw
Lokalizacja: Warszawa

CAPTAIN BLACK ROUND TASTE

Post autor: niedzwiecki »

W związku z tym, że Light zniknął z oferty, a pojawił się Round Taste, postanowiłem założyć nowy wątek. Proszę jednocześnie o komentarz, czy to jest tylko zmiana nazwy?
Canonnier
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant
Posty: 121
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 16:36 - ndz

Re: CAPTAIN BLACK ROUND TASTE

Post autor: Canonnier »

W porównaniu z White, ten można spokojnie nazwać tytoniem. Wygląda jak tytoń, pachnie jak tytoń i pali się jak tytoń. W dodatku, pali się wyjątkowo równo, dobrze i do końca. W pewnym sensie przypomina mi Half and Half Burley and Bright – ma bardzo podobny miodowo-syropowy podkład i smak na końcu, ale nie jest tak ostry. Mam jednak nieodparte wrażenie, że Round Taste jest aromatyzowany w ten sam sposób co White. Podobne wanilie, migdały, może mniej alkoholu, ale to też jakiś koniak. W sumie to bardzo ciekawy tytoń, można go spokojnie palić nie obawiając się o jamę ustną ani o fajkę.
gilroy
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 20 lipca 2013, 08:28 - sob

Re: CAPTAIN BLACK ROUND TASTE

Post autor: gilroy »

Lane Limited to tytoń przyzwoity, ale porównując go z Captainem Blackiem Royal (granatowa saszetka) wypada mizernie. Jest to tytoń bardzo lekki, o orzechowo rumowym smaku. Otoczenie odbiera go bardzo dobrze, jako tytoń waniliowy. Paliłem kilka fajek tego specyfiku, wydaje mi się, że smak jest jakby stłumiony. Raczej bym polecał Captaina Royala - jest naprawde bardzo dobry, jeśli chodzi o wanilie ogólnie, to zawsze polecam RAttray's High Society.
http://www.pass4sure.ch
http://www.eccouncil.org/" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ

Wróć do „Captain Black”