Fajka wydaje œwiszczenie!

Tu początkujšąy fajczarze mogą zadawać pytania weteranom fajki.

Moderator: Moderatorzy

Teodor
Początkujący
Początkujący

Fajka wydaje ¶wiszczenie!

Post autor: Teodor » 14 września 2005, 00:50 - śr

Czy wam też, podczas ci±gnięcia powietrza ¶wiszczy fajka, jak na dnie komina pozostaje mała ilo¶c tytoniu? czy to może ¶wiszczec jego drobna ilosc jaka dostała sie do przewodu dymowego? czy to znaczy co¶ innego - jak złe ubicie, czy też palenie?
"Zakopmy fajkę pokoju" :P
Awatar użytkownika
Irek
Moderator
Moderator

:-)

Post autor: Irek » 14 września 2005, 01:12 - śr

Wydaje mi się, że po prostu zbyt gwałtownie wci±gasz powietrze. Ta przyczyna może być też powi±zana z niewła¶ciwym ubiciem tytoniu, ale prawdę mówi±c to tylko "gdybam", bo jeszcze mi się podobny rzypadek nie trafił :?
TO JA!!! TEN IDIOTA Z POCIĄGU!!!
Teodor
Początkujący
Początkujący

Post autor: Teodor » 14 września 2005, 03:34 - śr

A zatem na jakim¶ spotkaniu chętnie ci to ¶wiszczenie zaprezentuję ;) kto wie, może odkryłem w swojej dekadenckim neofityĽmie nieznany do tej pory dĽwięk jaki można wydobyć z fajki, hehehe :P a tak apropos spotkania, co z tym spotkaniem w naszym pieknym grodzie Kraka? byle po sesji (tj po 25 bm) własnie siedze nad projektem :(
"Zakopmy fajkę pokoju" :P
BAJ
Początkujący
Początkujący

Post autor: BAJ » 14 września 2005, 07:24 - śr

Takie delikatne po¶wistywania zdarzaj± się w fajkach z kanałem dymowym nawierconym poniżej dna komina. Lekkie ubicie tytoniu pod koniec palenia pomaga.
amfiarz
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: amfiarz » 14 września 2005, 08:52 - śr

Mi też czasem zdarza się ¶wiszczenie fajki, choć kanał mam dobrze nawiercony. Jednak nijak to w paleniu nie przeszkadza, więc to ignoruję (dużo gorzej usłyszeć bulgotanie :( )
Fajka i tabaka kulturą Polaka!
Awatar użytkownika
Jarek
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Jarek » 17 września 2005, 00:05 - sob

Powód: nierównomierny rozkład tytoniu, b±dĽ bł±d w ubiciu (ł±cznie lub rozdzielnie).Pozdrawiam.
love is...letting him light his pipe at the table after dinner...forgiving her for washing your pipes in the dish-washer
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania początkujących fajczarzy”