Jaki Tytoń najlepszy do opalania?

Tu początkujšąy fajczarze mogą zadawać pytania weteranom fajki.

Moderator: Moderatorzy

Grzegorz XVI
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Jaki Tytoń najlepszy do opalania?

Post autor: Grzegorz XVI » 15 marca 2006, 17:04 - śr

Witajcie szanowni fajczarze!
Jestem początkującym miłośnikiem fajki :)
Mam zamiar kupić sobie tą fajkę: http://www.sklep-tytoniowy.abc24.pl/def ... &pro=38784 . Wiem jest to grusza 8) ale wydaje mi się że, powinienem na wstępie obyć się z fajką i grusza będzie do tego dobra:) Ciekawi mnie natomiast jaki tytoń wybrać do opalenia takowej fajki? Prosiłbym o podanie nazw tytoni i ich zalet abym mógł wybrać coś dla siebie :) wdzięczny bym był również za podanie swoich faworytów wśród fajek (sądzę że przez całe życie nie będe palił gruszy :wink: ) dzięki z góry za poświęcenie czasu. Pykaj zdrów !!!
gg: 5238466
pozdrawiam
Jakub
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Jakub » 15 marca 2006, 17:20 - śr

Witaj,
Poczytaj trochę forum, a z pewnością znajdziesz coś co Cię interesuje. I piszę to bez jakiejkolwiek złośliwości - trochę własnej inwencji.
Grzegorz XVI
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Grzegorz XVI » 15 marca 2006, 17:24 - śr

Jakub pisze:Witaj,
Poczytaj trochę forum, a z pewnością znajdziesz coś co Cię interesuje. I piszę to bez jakiejkolwiek złośliwości - trochę własnej inwencji.
No właśnie...
Może jakoś nieudolnie szukam albo nie mogę znaleźć informacji o tytoniach doskonałych do opalania :?
Poza tym prosiłbym jednak o opinie apropos mojego wyboru fajki i kilka niezbędnych rad :) wielkie dzięki z góry :wink:
pozdrawiam
Don_ChiChot
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Don_ChiChot » 15 marca 2006, 17:36 - śr

Ojjj nie jednemu dostalo sie za lenistwo.... ojjj nie jednemu :lol: :lol: :lol:

nie powiem, zeby mnie to spotkalo 8) 8) :D ale

jest tego na prawde masa (nie wpisuj przypadkiem do wyszukiwarki frazy "najlepszy tyton do opalania swiezo zakupionej fajeczki z drewna gruszy" bo nawet na najlepszej wyszukiwarce niczego nie znajdziesz)

powodzenia
Bum tralalala wciagam gleboko ....
Jakub
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Jakub » 15 marca 2006, 18:57 - śr

Grzegorz XVI pisze: No właśnie...
Może jakoś nieudolnie szukam albo nie mogę znaleźć informacji o tytoniach doskonałych do opalania (...)
Cóż mimo, że wyszukiwarka kuleje, to po wpisaniu hasła "opalanie" znalazłem choćby ten temat zatytułowany (sic!) "Najlepszy tytoń do opalania fajki": http://fajka.webd.pl/forum/viewtopic.ph ... t=opalanie
Wystarczy włożyć choćby minimum siły i samemu poszukać, poczytać opisy, dyskusje, a po ich lekturze podjąć decyzję. Jeśli jednak lubisz mieć coś podane na tacy bez żadnego wysiłku to proszę: kup sobie średniej jakości wrzoścówkę i tytoń Virginia No 1 Mac Barena.
I jedna prośba - nie traktuj tej odpowiedzi jako obraźliwej, po prostu uważam, że pytanie o najlepszy tytoń jest dość dziwne na forum gdzie napisano ponad 2000 postów w katalogu tytoniowym i ponad 2000 postów na temat fajek i akcesoriów.
ja, czyli kluska
Pykacz
Pykacz

Post autor: ja, czyli kluska » 15 marca 2006, 19:08 - śr

hrhrhrhrhrhrhr... ja wiedziałem, że tak będzie, u u a u u a :]
"Let it be..."
Grzegorz XVI
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Grzegorz XVI » 15 marca 2006, 20:34 - śr

Jakub pisze:
Grzegorz XVI pisze: No właśnie...
Może jakoś nieudolnie szukam albo nie mogę znaleźć informacji o tytoniach doskonałych do opalania (...)
Cóż mimo, że wyszukiwarka kuleje, to po wpisaniu hasła "opalanie" znalazłem choćby ten temat zatytułowany (sic!) "Najlepszy tytoń do opalania fajki": http://fajka.webd.pl/forum/viewtopic.ph ... t=opalanie
Wystarczy włożyć choćby minimum siły i samemu poszukać, poczytać opisy, dyskusje, a po ich lekturze podjąć decyzję. Jeśli jednak lubisz mieć coś podane na tacy bez żadnego wysiłku to proszę: kup sobie średniej jakości wrzoścówkę i tytoń Virginia No 1 Mac Barena.
I jedna prośba - nie traktuj tej odpowiedzi jako obraźliwej, po prostu uważam, że pytanie o najlepszy tytoń jest dość dziwne na forum gdzie napisano ponad 2000 postów w katalogu tytoniowym i ponad 2000 postów na temat fajek i akcesoriów.
Dzięki wielkie Jakub :) przepraszam, jestem począkujący i po prostu nie doszukałem się tego czego chciałem. Jeszcze raz wielkie dzięki :roll:
pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania początkujących fajczarzy”