Strona 1 z 1

Sotkanie fajkowe

: 06 sierpnia 2012, 18:20 - pn
autor: Beckett
Czołem panowie. Praktycznie od śmierci naszego poznańskiego kolegi Krzysztofa Miśkiewicza "Draco59" spotkania ustały, jakoś brakuje mi tego i chętnie bym to kontynuował. Byli by chętni na spotkania przy fajeczce? np stary rynek ogródki lub jakaś knajpka tolerująca fajczarzy.

Re: Sotkanie fajkowe

: 11 sierpnia 2012, 11:53 - sob
autor: tatar.tatar
Ja mam od początku roku taki deficyt czasowy że nawet w tym czasie w KKf'ie nie byłem :( Ale jak pojawi się jakaś propozycja postaram się przybyć. No i na zawody najbliższe postaram się zajrzeć, choć raczej w charakterze gościa.

Re: Sotkanie fajkowe

: 11 sierpnia 2012, 21:08 - sob
autor: Beckett
No nic mi nie mów ja z Bartkiem do klubu też rzadko zaglądamy, trzeba to zdecydowanie zmienić ;-)

Re: Sotkanie fajkowe

: 11 grudnia 2012, 14:28 - wt
autor: martenn
Witam po długiej przerwie. Tak się składa, że mieszkam teraz w pobliżu Poznania. Ktoś się tutaj spotyka, ewentualnie ma kontakty z KKF? Może byśmy - z żoną - wskoczyli kiedyś na fajeczkę/cygaretkę jak się nadaży sposobność.

Pozdrawiam
martenn

Re: Sotkanie fajkowe

: 11 grudnia 2012, 18:42 - wt
autor: blij
martenn pisze:Witam po długiej przerwie. Tak się składa, że mieszkam teraz w pobliżu Poznania. Ktoś się tutaj spotyka, ewentualnie ma kontakty z KKF? Może byśmy - z żoną - wskoczyli kiedyś na fajeczkę/cygaretkę jak się nadaży sposobność.

Pozdrawiam
martenn
Witaj!
KKF ma spotkania w stałej siedzibie w Poznaniu przy ul. Orężnej (wjazd od Promienistej), w piwniczce, w ostatnim wejściu do bloku. Spotkania odbywają się w każdy wtorek ok. 19''00.
My z Beckettem i Tatarem ostatnio bywamy tam nieczęsto z racji wykonywanej pracy ale zawsze ktoś jest. W ostatni tydzień przed Świętami jest tradycyjne spotkanie wigilijne. Wypadało by być... :?