Fajki świąteczne wysyłka

Omawianie spraw związanych z fajkami i różnymi innymi przedmiotami klubowymi

Moderator: Moderatorzy

bkolodz
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: bkolodz » 22 marca 2006, 01:13 - śr

tak czy siak, jak ciągle czekam na fajeczke. Poczta sucks....
GG : 6423598

Nobody knows what's inside my pipe!!!
bkolodz
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: bkolodz » 24 marca 2006, 16:40 - pt

Dziś 24 dzień marca.....a fajeczki ani widu ani słychu :(

Teoretycznie fajki idż już ponad tydzień. Zastanawiam się, kiedy dokładnie Łukasz wysłał fajeczki i czy są one wysłane poleconym.

Czy Kondrados , Korsarz i Pyk już otrzymali fajki? Bo chyba wysłane były tym samym rzutem.

KonraDos
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: KonraDos » 24 marca 2006, 19:07 - pt

Nie KonraDos też fajki nie dostał!!! Dość mam juz tego! Totalna amatorka... Prawdę mówiąc to nie wierzę już, że te fajki były wysłane. Nawet zakładając błędy lub opieszałość poczty, to przynajmniej jeden z nas by przesyłkę otrzymał.
Nie wiem o co tu chodzi, ale jeśli nawet Łukasz nie ma czasu, to jednak ludzie wpłacili swoje pieniądze i czekają. Ja w takiej sytuacji - gdybym sie nie wyrabiał - poprosiłbym kogoś, żeby mnie wyręczył (rodzinę, przyjaciela, kogoś z forum). Inaczej chyba zapadłbym się pod ziemię ze wstydu. Kurde, to nie paczka orzeszków - to fajka za "stówę".
...sorry, ale nerwy puszczają.
"Jeśli są wątpliwości, to nie ma wątpliwości."
Hobbit
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Hobbit » 24 marca 2006, 19:24 - pt

Osz kurde, ale jazda z tymi fajkami.
Ostatnio zmieniony 25 marca 2006, 14:47 - sob przez Hobbit, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu. Prawdziwi twardziele żują pszczoły. :)
Don_ChiChot
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Don_ChiChot » 24 marca 2006, 20:43 - pt

hmmm ja jednak uwazam, ze to nie Łukasz a "Poszła Polska" nawaliła... poczekamy... zobaczymy... gdyby cos gdzies tfuuu tfuu co nikomu nie zycze... mozna sie zawsze dopominac o zwrot wartosci przesylki... no male pocieszenie, ale zawsze ...

cierpliwosci... a druga sprawa to jest to... co mowil Łukasz...
macie do Niego telefon- wystarczy zadzwonic i sprawe wyjasnic... bo TAKIE rzeczy mozna podpiac pod ostatnio modne slowo "pomowienie"

jeszcze raz cierpliwosci
Bum tralalala wciagam gleboko ....
Hobbit
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Hobbit » 24 marca 2006, 20:47 - pt

Poczta potrafi nieźle namieszac, mi kiedyś 3 razy pod rząd ginął polecony, którym wysyłałem taki tam projekt na płycie cd, i 3 razy poczta płaciła mi odszkodowanie po 200 zł, a za czwartym razem dopiero dotarł. Nie pamietam dokładnie ale gdzieś w góry listy te słałem. No kurna szok. Fakt trwało niemal 3 mce, ale kase cała od poczty dostałem.

Zyczę powodznia i miłego pykania w nóweczkach (ze zdjęć - śliczne)
Ostatnio zmieniony 25 marca 2006, 14:48 - sob przez Hobbit, łącznie zmieniany 1 raz.
Korsarz
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Korsarz » 24 marca 2006, 20:57 - pt

fajki ponoć były wysłane w zeszła środę !! istna bzdura i nieuwierze w to że przesyłki poszły :evil: ja jakoś jeszcze się na Poczcie Polskiej się nie zawiodłem... pozatym jak napisał Konrados było wysłanych kilka fajek w ten sam dzień więc przynajmniej jedna powinna do kogoś dotrzeć !! ta całą wysyłka to wielka ściema !!
Łukasz - moją fajkę możesz sobie zatrzymać, proszę tylko o odesłanie mi pieniędzy (jak znam życie to na te pieniążki poczekam bardzo długo) :evil:
nieinteresują mnie powody dla których te fajki nieposzły, nieinteresuje mnie to że poczta nawaliła bo już dość dużo było obiecywanych terminów wysyłki... ja niemam zamiaru użerać się z pocztą !
czekam na moje pieniądze.
wielkie dzięki ! więcej niedam się nabrać na jakieś zbiorowe zamówienia !
:pipeman:
Awatar użytkownika
elvislike
Moderator
Moderator

Post autor: elvislike » 24 marca 2006, 21:15 - pt

panowie niecierpliwi. ( co w pewien sposob uzasadnione...) zanim zaczniecie wieszac na lukaszu psy zadzwoncie do niego. moze jednak cos sie wyjasni? moze byc wam wstyd za pochopne slowa. telefon!!!
pozdrawiam.
we are not what we eat, we are what we don't shit... (hugh romney)
KonraDos
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: KonraDos » 24 marca 2006, 21:38 - pt

No fakt, może i trochę za nerwowo się zrobiło... Ale sprawa nabrzmiewała przez tydzień i dziś hamulce puściły.
Daleki jestem od rzucania oskarżeń na Łukasza, bo przecież większość tych fajek jest jednak - jak mi sie zdaje - u właścicieli. Więc uczciwość jest na swoim miejscu. Szwankuje natomiast profesjonalizm.
bublik
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: bublik » 24 marca 2006, 22:35 - pt

Fajka każe uczyć cierpliwości. A co do poczty - raz się zawiodłem. Dwa razy za dużo. Dziwnym trafem tylko względnie nowi użytkownicy mają pretensje... I to nie jest żaden atak - wypalcie fajkę, drugą, trzecią... Wszystko będzie dobrze, a i serducho na stare lata oszczędzicie :-)
Odnomu - bublik, drugomu - dyrka ot bublika.
Dziku

Post autor: Dziku » 24 marca 2006, 22:40 - pt

KonraDos pisze:No fakt, może i trochę za nerwowo się zrobiło...
(...) Więc uczciwość jest na swoim miejscu. Szwankuje natomiast profesjonalizm.
Zrobiło się nieprzyjemnie - to fakt.
O uczciwości Łukasza przekonany jestem. O tym, że nie żyje z "pośrednictwa" w wysyłce fajek - również. Wykonanie niepowtarzalnych przecież fajek załatwił, jak to się dawniej mówiło - społecznie. Łukasz, jak każdy z nas pracuje i czasem po prostu jest nieosiągalny w sieci.

Proponuję rzecz wyjaśnić bezpośrednio z Łukaszem. Jeśli ktoś nie zna jego telefonu - proszę o info na PW - podam numer.
bkolodz
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: bkolodz » 24 marca 2006, 23:01 - pt

bublik pisze:Fajka każe uczyć cierpliwości. A co do poczty - raz się zawiodłem. Dwa razy za dużo. Dziwnym trafem tylko względnie nowi użytkownicy mają pretensje... I to nie jest żaden atak - wypalcie fajkę, drugą, trzecią...
Bubliku, to nie jest kwestia pretensji, na Łukasza też oskarżeń nie rzucam bo co do Jego uczciwości wątpliwości nie mam. Pozostaje tylko kwestia drobnych "niedomówień". Ja wpłacałem 10zł. więcej, żeby paćzka była wysłana poleconym.

I jeszcze inne pytanie: czy za przesyłkę nieubezpieczoną, moża uzyskać od Poczty odszkodowanie???

Hobbit
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Hobbit » 25 marca 2006, 07:50 - sob

Nie przesyłka nieubezpieczona to zwykły list - i tu kasy nie da się odzyskać, ale wszelkie paczki i listy polecone sa standartowo ubezpieczone do 200 zł i cokolwiek byćscie słali zi zginie to walcie na kwicie wartość 200 zł. Tylko koniecznie potwierdzenie nadania trzeba miec.
bublik
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: bublik » 25 marca 2006, 09:57 - sob

bkolodz pisze:I jeszcze inne pytanie: czy za przesyłkę nieubezpieczoną, moża uzyskać od Poczty odszkodowanie???
Jak pisał Kolega niżej - polecone i paczki TAK :-)
Hobbit pisze:cokolwiek byćscie słali i zginie to walcie na kwicie wartość 200 zł.
Odpukać, ale w razie czego to tutaj Łukasz będzie kwity wypełniał :-)
Odnomu - bublik, drugomu - dyrka ot bublika.
KonraDos
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: KonraDos » 25 marca 2006, 10:41 - sob

Dostałem fajkę.
Przeprosin nie oczekuję wszak i ja przepraszać nie będę, bo nie wycofuję żadnego słowa, które tu napisałem.
Priorytet po raz kolejny NIE ZAWIÓDŁ. Przesyłka nadana 24 marca z Łodzi na miejsce trafiła 25 marca rano.

ps.
Na ustniku sa odbite czyjeś zęby... i to jest bardzo niefajne! :x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fajki i memorabilia forumowe”