Świeże wrażenia z palenia (czyli co dziś paliłeś?)

Wszelkie dyskusje dotyczące tytoni umieszczamy TUTAJ.

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

Awatar użytkownika
lgatto
Początkujący
Początkujący

Re: Świeże wrażenia z palenia (czyli co dziś paliłeś?)

Post autor: lgatto »

Panowie z okazji Międzynarodowego Dnia Fajki puśćcie dymka z myślą o nas, biednych odludkach żyjących na prowincji, którzy dodatkowo muszą w pracy siedzieć, a nie jeździć z wami na zloty i spotkania.

U mnie będzie na śniadanko Smokers Pride Black Cavendish <ah ta wędzonka> do kawy, a potem, choćby mnie mieli z domu wywalić, do mocnej herbatki SG Commonwealth.
Neofita - nie bić, nie kopać, w razie problemów - ignorować lub opieprzyć ;)

- Pali pan?
- Tak.
- A co pan, etykiet nie czyta? Wie pan, że to przyśpiesza koniec?
- Każdy kiedyś umrze...
- Ohhh... widzę, że pan z tych co cenią sobie jakość życia..
Alan
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Alan »

Ja dopiero na wieczór uczciłem nasze święto. Denicoteę po brzegi wypełniłem SG Navy Flakiem i zasiadłem z koleżanką do scrabbli. Wyrazu "fajka" nie miałem niestety okazji złożyć, za to po zgodzie na onomatopeje ułożyłem "pyk" ;) Przygrywał nam Pat Metheny (niestety, nie siedział obok) grający na swej kuriozalnej gitarze utwór "Into the dream". Wersja koncertowa zdecydowanie lepsza od studyjnej, znacznie bardziej melodyjna, no i ma ten groove.
Uprasza się o nie zwracanie uwagi na tytuł i ilość gwiazdek pod moim nickiem
supersonic
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: supersonic »

Poranek. zrobiłem sobie kawkę z whisky, nabiłem moją Julię SG balkan F, za oknem krakanie wron chyba- what a liric time - odpaliłem i bez cienia grzebania wpadłem w cudowny świat latakii- ochchchchch
Awatar użytkownika
patrykk
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: patrykk »

Niestety przegapiłem IPSD więc dzisiaj nadrabiam, niedzielnym paleniem.
Frog Morton + Stanwell. Niby wszystko pięknie ale jednak ta żaba jest dla mnie za słodka. Na poprawę mam już przygotowaną nabitą fajkę Dunhillem Nightcap.
Z tym nie może byc wtopy :)
Proszę pana, ja się nigdy nie spóźniam! Nawet jeżeli przychodzę trochę później, to mam widać ku temu poważne powody.
Śmiechowe
gg:9087227
sat666sat
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: sat666sat »

za chwil kilka nabijam swoją Denicoteę (chyba dobrze napisałem) - Alan wie o co chodzi :wink: tytexem Olaf Poulssson i siadam oglądac Igrzyska - miejmy nadzieję ,że tak jak maciejslu - Małyszowi - pomogę naszym)))
gg 1986482
"Lepiej mało dobrego, niż dużo złego"
Awatar użytkownika
maciejslu
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: maciejslu »

sat666sat pisze:za chwil kilka nabijam swoją Denicoteę (chyba dobrze napisałem) - Alan wie o co chodzi :wink: tytexem Olaf Poulssson i siadam oglądac Igrzyska - miejmy nadzieję ,że tak jak maciejslu - Małyszowi - pomogę naszym)))
Ale ja Małyszowi pomagałem cygarkiem :shock:

A dzisiaj ktoś z naszych występuje?
Pozdrawiam serdecznie
Maciej Ślużyński
Oficyna wydawnicza RW2010
maciejb
Początkujący
Początkujący

Post autor: maciejb »

Panelowy bilard Chacom Champion nabity wysmienitym Balkan Sasieni (obecnie moja ulubiona La). Szkoda tylko ze za przyjemnosci trzeba tyle placic :( Dym aksamitny, zapach cudowny, a sam tyton niezwykle lekki, polecam.
Astar
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Astar »

hm hm, mb honey and chocolate
Po opisach na forum zaczynałem się bać czegoś co zabije mnie masą słodkiej czekolady, tymczasem tytoń smakuje jak by był po prostu mocno doprawiony kakao, pozytywnie. Pali się... Czy oni czegoś dodają do niego?! Nawet przesuszony tnn nie palił się tak szybko/samoczynnie, przy tym niestety dość łatwo się przepala aczkolwiek fajeczka pod niego została przeznaczona całkiem słusznie.
Zdjęcia zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia
http://wroniak.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Hobbit
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Hobbit »

Dzień zaczął się od kubka zielonej herbaty i pełnej fajki Dunhill Standart Mixture Medium.... mmmmmmmmmmm Pora obiadowa więc po posiłku raczę się Fajeczką Virgini No.1 od MB - też zacnie.
Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu. Prawdziwi twardziele żują pszczoły. :)
Awatar użytkownika
draco59
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: draco59 »

Astar pisze:hm hm, mb honey and chocolate
Po opisach na forum zaczynałem się bać czegoś co zabije mnie masą słodkiej czekolady, tymczasem tytoń smakuje jak by był po prostu mocno doprawiony kakao, pozytywnie. Pali się... Czy oni czegoś dodają do niego?! Nawet przesuszony tnn nie palił się tak szybko/samoczynnie, przy tym niestety dość łatwo się przepala aczkolwiek fajeczka pod niego została przeznaczona całkiem słusznie.
Polecam MMX Planty.Super czekolada , aż chce się jeść. I nie bójmy się Planty,przynajmniej nie całej... :D
Pozdrawiam
Krzysztof
KKF Poznań-----------------
Awatar użytkownika
mr. White
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: mr. White »

Od paru dni raczę się fajką na świeżym powietrzu. Dziś Kendal Cream od SG, smakuje wspaniale, jak i tytonie palone wcześniej. Leżak, temperatura 30 stopni czego można chcieć więcej? :pipeman:
Każdego Boga lud może przyjąć, lecz go sobie wytłumaczy zgodnie ze swymi pogańskimi na świat poglądami...

"Jesteśmy całkowicie świadomi że papież jest największą przeszkodą na drodze do ekumenizmu" papież Paweł VI (1967)
Alan
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Alan »

mr. White pisze:Leżak, temperatura 30 stopni czego można chcieć więcej? :pipeman:
Niższej temperatury...
Gdzie się Kolega byczy, jeśli wolno wiedzieć? :)

Ja przez ostatnie dni palę SG Perfection, gdyż tylko ten mi został z otwartych tytoni. Ale nie nudzi mi się, oj nie. Zresztą niedługo listonosz przyniesie dla mnie wanilię od Stanwella i Old Gowrie. A jak się Perfection skończy to przyjdzie czas na otwarcie Balkan Sasieni :D
Uprasza się o nie zwracanie uwagi na tytuł i ilość gwiazdek pod moim nickiem
supersonic
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: supersonic »

Piekny dzień... Celtic Talisman , Dunhill Bruerre(a.d. 1961) - niebo - ... więcej się nie da napisać
Awatar użytkownika
mr. White
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: mr. White »

Mogę zdradzić tajemnicę czmu by nie :) , północno-wschodnia Afryka :twisted: . A żeby nie było OT, to dziś Irish flake, smakował rówie dobrze, lecz przy tak slinym wietrze od morza ciężko zapalić fajkę :wink: .
Każdego Boga lud może przyjąć, lecz go sobie wytłumaczy zgodnie ze swymi pogańskimi na świat poglądami...

"Jesteśmy całkowicie świadomi że papież jest największą przeszkodą na drodze do ekumenizmu" papież Paweł VI (1967)
JSG
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: JSG »

Pierwszy raz od kilku miesięcy sięgnąłem po swojego dunhilla, niema on ustnika, ale wygrzebałem na strychu jakąś gruszkę, a ustnik od niej, choć wizualnie nie pasuje, mam mniejwięcej tą samą średnicę czopu co ów dunhil winien mieć. Zatem wczoraj z wieczora, fajka ta nabita va no 1. Sama radość, bo to po prostu świetna fajka jest.
moim cholernie subiektywnym zdaniem
----------------------------------
Amatorska Pracownia Wytwarzania i Reperacji Fajek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spory tytoniowe”